2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Sizin plesantaya göre mi yorumladiniz.

Elbette sağlık en önemlisi , beş ay önce üç aylıkken kalbi durdu bebeğimin. Bunu en iyi ben anlarım.

Merhaba benim sat da 11 eylül daha hiç muayene olmadım. Hcg değerlerim 19 ekim 106 21 ekim 308 25 ekim 1735. Sizinki nasıldı kaçken keseyi gördünüz?

Çok geçmiş olsun ben de 2 gündür çok stresliyim evde bağırmalar filan , nasıl sakin kalayım bilmiyorum

5+2 çok küçük canım genelde 6 7 haftalarda görülüyor hatta geç döllenme olduysa daha geç görenler de oluyor
İnşallah öyle bir durum vardır da bir dahakine görüveririm stres daha kötü etkiler biliyorum ama göremeyince düşünmeden edemedim
Normal canım endişe etme benimde öyleydi
Siz kaçıncı haftada görmüştünüz bebeği?

İnşallah öyle bir durum vardır da bir dahakine görüveririm stres daha kötü etkiler biliyorum ama göremeyince düşünmeden edemedim

Siz kaçıncı haftada görmüştünüz bebeği?
Ben geç gittim biraz keseyi 5.haftada bebeğide kalp atışıyla beraber 7+4 te gördüm

İnşallah sağlıkla dünyaya gelir, stresten uzak durmak ben de progestan kullanıyorum. İlk üç ay önlem amaçlı doktorlar veriyor. Kalp atışı duyulmuş güzel haber. Boyu ne kadar olmuş bebişin

Merhaba bu ay hamile olduğumu öğrendim bugün doktor 5+2 günlük dedi ultrasonda kese göründü ama içi boş endişe ettim bebek görünmemesi normal mi sizce bu şekilde olup sonra bebeği gören var mı
Ben 7 haftalıkken gittim 2 kese vardı ama ıçini göremedi dr 2 hafta sonragel dedi, bu perşembe gidecem, 9 haftalık oluyor artık görür herhalde

Hanımlar 6+2 olduğunda kalp atışı duyulur mu? Geçen hafta kasık ağrım vardı artık yok. Ateş basması da kesildi. Sadece göğüsler büyüdü ve hassasiyet var. Midem bulanmıyor. Belirtiler yok diye üzülüyorum.

Ben 7 haftalıkken gittim 2 kese vardı ama ıçini göremedi dr 2 hafta sonragel dedi, bu perşembe gidecem, 9 haftalık oluyor artık görür herhalde
en zoru belirsizlik sanırım. bundan önceki gebeliğimde 16 haftalıkken bebeğimi kaybettim 5 haftalıkken bebek görülmüştü insan ister istemez kıyaslıyor onda görüldü bunda görülmedi bir sorun mu var diye..belki geç döllenmiştir diye dua etmekten başka çaremiz yok.

Sata göre 7+5 ama vajinal ultrasonda 6+3 uyumlu dedi. Kalp atışı duyulmadi. Görünüyor ama duyulmamış olması anomali ihtimalini getiriyor akla dedi.

Ne dersiniz çok mu küçük? Pazartesiyi merakla bekliyorum

İnşallah sağlıkla dünyaya gelir, stresten uzak durmak ben de progestan kullanıyorum. İlk üç ay önlem amaçlı doktorlar veriyor. Kalp atışı duyulmuş güzel haber. Boyu ne kadar olmuş bebişin
Bebişin boyu yanlış duymadiysam 5.6 mm çıktı. Hatırlıyor musun geçen hafta gittiğimde kese boyutu 4.3 mm di. Şimdi kesenin boyutunu söylemedi bebek boyutunu soyledi.

Benim de çok şükür mide bulantım filan yok. Gögüsler de hassasiyet var arada bel ağrısı sırt ağrısı oluyor gelip geçiyor. 8+6 haftalığım bende. Bence herkesin belirtileri farklı oluyoe kıyaslamamak lazım başkasında oldu diye biz de de olacak değil ya strese gerek yok

Benim de perşembe günü sata göre 7+3tü ama ultrasonda 6+3 çıktı üstelik 1 hafta önce 6+1 gözükmüştü doktorlar normal dedi bebek çok küçük olduğu için ölçümler yanılabiliyormuş kalp atışını gördüyseniz 1 hafta sonra duyarsınız da inşallah endişelenmeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…