2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Herkese hayirli akşamlar bebeğimi kaybedili tam 3 gün oldu anca kendimi toparlayabildimm.kalp atışını duyduktan sonra ertesi sabaha bebeğimi kaybettim .. aşırı stres aile ortamında inanın karnimizdaki o ufacık canlara çok zarar ben hamile kaldıktan sonra çok strese girdim benim 2 . evliliğim ve çok istedik ama ister istemez çok dış etkenler oluyor kalp atışı için gittiğimde eşim yanımda yoktu sebebi işin den dolayı fakat ertesi sabah ozeldede baktiririz bende duymak istiyorum dediginde ve gittiğimizde kalp atışı yoktu malesef hemen kürtaja aldılar aç gitmistim zaten doktorum ise çok tercih edilen doktordur asla yanilmam olmadı kürtaj oldum kahroldum mu evet ikinci anneliğim olabilir ama ben ilk hamileligimde çok yanlız ve ben kiizimi doğurduktan sonra hep kızım ve ben basbasaydik babasından bir hayır yoktu aciksasi hala yanımdadir asla hiç birşey şekilde yanımdan ayırmam bu bebeğimin babasi ise sorumlu fakat dış etkenlere karşı kafası karışık bir kisiliyetliligi var anlayamadım kendisini sorumlu tutuyor mu evet çünkü bazen insalar kaybedince anliyormus kendi hatasını duzeltse bile benim içimde hala suçlu iş işten gectikten sonra bazı şeylerin farkına varılması çok geç rabbim insallh sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah'a emanet olun

En doğrusunu yaparsın canım hiç düşünme git hangi şehire giyorsan iyi bir doktor bul onu önceden ayarla
Bugünde dün 0,57 cm olan embriyonun kayboldugunu görülmedigini ,söyledilerkan alindi betahcg 6500 cikti ,beynum durdu artik gercekten bu gebeligin sonlanacagina inaniyor gibiyimcuma günü Türkiyede bir dr a görüncem,cok üzgünüm

Allah'ım güzel haberler versin sana inşallah dualarım seninle
Hic iyi haberlerle gelmedimdünden bugüne ultrasonda bebegimin kayboldugunu söylüyorlar böyle birsey birden mümkün mü?kanamam yok agrim yokcuma günü türkiyede iyi bir dr da randevum var,kan alindi hamilelik hormonu 6580 cikti,inanin kabule gectimcok üzgünüm ,saklanmis görememis olabilir mi acaba

Çok geçmiş olsun,rabbim tez zamanda yeni bir bebekle sevindirsin.Neden bir az daha beklemediniz kalp atışı için?Geç duyanlar da varmış.

Çok geçmiş olsun,rabbim tez zamanda yeni bir bebekle sevindirsin.Neden bir az daha beklemediniz kalp atışı için?Geç duyanlar da varmış.
Çok teşekkür ederim yeni bebek için gerçekten bazı taşların yerine oturması lazım cunku tek taraflı olmuyor cabalamak ...Yok hayir duydum ama ertesi gün yoktu kesindi emin olmasam başka doktora giderdim inanın çok aşırı stres sinir yasadim

Merhaba benim sat 15 Eylül doğum Haziran sonu gibi görünüyor. Keseyi gördük ama henüz kalp atışı oluşmamıştı 4+6 da. Perşembe günü tekrar kontrol var. Bir de beta HCG değerlerinizi yazabilir misiniz

Çok üzüldüm hiç duymadım o nedenle bilemiyorum açıkçası nasıl oluyor diye inşallah türkiyeden güzel haberler alırsın.burada başka bir doktora hop diye gidebilme ihtimalinin olmadığını ben çok iyi biliyorum kendim defalarca yaşadım bu durumu.Rabbim selamete çıkartsın bu durumu inşallah canım

Evet bunu başından beri söyledin çok stresli olduğunu yanlış hatırlamıyorsam stres çok kötülük ediyor bebeğe haklısın ama bunu yaşaman çok kötü olmuş dilerim istediğin ve emin olduğun vakitte yeniden gebe kalırsın

Merhaba bu ay hamile olduğumu öğrendim bugün doktor 5+2 günlük dedi ultrasonda kese göründü ama içi boş endişe ettim bebek görünmemesi normal mi sizce bu şekilde olup sonra bebeği gören var mı

Canım ilk kez duydum bebeğin ultrasonda kaybolduğunu. Düşse herhalde bı kanama olur . Düşmese de gözükür anlayamadım.

Canım benim çok üzüldüm Allah senin hakkında en hayırlısı versin hayırlı vakitte inşallah çok şükür ki bı kızın varmış ona sarıl bol bol.

Merhaba bu ay hamile olduğumu öğrendim bugün doktor 5+2 günlük dedi ultrasonda kese göründü ama içi boş endişe ettim bebek görünmemesi normal mi sizce bu şekilde olup sonra bebeği gören var mı
5+2 çok küçük canım genelde 6 7 haftalarda görülüyor hatta geç döllenme olduysa daha geç görenler de oluyor

Normal canım endişe etme benimde öyleydi

Cok gecmis olsun, Rabbim en uygun vakitte nasip etsin insallah

Bende ilk kez duyuyorum böyle bir şeyi, kendinizi uzmemeye çalışın dualarim sizinle guzel haberlerle gelirsiniz inşallah

Çok geçmiş olsun çok üzüldüm Rabbim herşeyin hayırlısını versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…