2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhabalar, aranızda tüp bebekle hamile kalanlar varsa transferden kaç gün sonra kese için görüşmeye gittiklerini sorabilir miyim? Teşekkür ederim şimdiden
merhaba transferin 7. günü idrar ve kanda öğrendikten sonra doktor 18. güne randevu vermişti ama acele edip 15.gün gittik kese görünmedi. doktor çok erkendi zaten on gün sonra gelin dedi. 25.gün keseyi gördük kalp için de 2 hafta sonrasına çağırdı

bence boşuna üzülme keseyi görmüş kalp atışını da duymuşsun böyle şeyleri hiç dert etme aynı doktor bile farklı yorumlar yapabiliyor çok hızla geliştiği için ölçümleri vs yanıltabilir. doktorum keseyi gördü ama ölçmedi mesela üzerine çok konuşmayalım yanıltabilir kalbi de duyalım öyle bakarız her şey yolunda dedi bana ve vajinal bakmadı hiç.
ayrıca özel olarak yiyip içmen gereken bir şey yok canının istemediği için kendini zorlama bebiş anneden her türlü beslenir bu aylar kilo almaya çalışmak ya da bebeğe besin akışının olduğu zamanlar değil demişti.

Teşekkür ederim ama aklımdan çıkaramıyorum çok stresliyim ve sanırım stresimi kontrol edemiyorum

Teşekkür ederim ama aklımdan çıkaramıyorum çok stresliyim ve sanırım stresimi kontrol edemiyorum
hiiiiiç düşünme bence canım en zor kısmı atlattık ben umudumu tamamen kaybetmiştim açıkçası şu an bebeğin var mı var buna odaklan su akar yolunu bulur ağır kaldırmayıp her hareketimize zaten dikkat ediyoruz birkaç gün geriden gelse bile bi bakarsın öne geçer hiç belli olmaz

Bence hiiiiç canını sıkma suyunu iç proteinli beslen yoğurt ye bol bol bazen öyle oluyor sonradan bile olsa dengeler bende geç döllenmeyim ilk gebeliğim bence sorun yok çünkü olabiliyor bazen sonra topluyorlar rahat ol sağlıklıysa tamamdır tarihler yanılıyor bazen ultrason süper bile olsa bu çok yaşanılabilinir bir durum

İnşallah canım çok sağol desteğin için

Kalp için erken değil mi 5+5 ben daha keseyi gördüm. 6+1 yolk yeni oluşuyordu 6+6 kalp atışı ekranda gördüm. Karından
Yalnız ben keseyi zaten 5+0 da gördüm bugüb tam 6 haftalık karından gözükmese hile vajinal yoldan gözüküyor. Üstelik herkesin bir olmuyor ki 5+5 de kalp atışı duyan bilr var

Yalnız ben keseyi zaten 5+0 da gördüm bugüb tam 6 haftalık karından gözükmese hile vajinal yoldan gözüküyor. Üstelik herkesin bir olmuyor ki 5+5 de kalp atışı duyan bilr var
Keseyi daha önce gördüğünüzü bilmiyordum. Karından baktıysa daha geride olabiliyor. Umarım her şey yolundadır

Keseyi daha önce gördüğünüzü bilmiyordum. Karından baktıysa daha geride olabiliyor. Umarım her şey yolundadır
Şimdi özele geldim alttan muayene oldum kesenin boyutu da şeklidr gayet iyi 6 haftalık dedi ama bebek ve yolk saç görünmüyor bebek 5+2 dedi geç döllenme olduğu için gözükmüyor muhtemelen dedi inşallah öyledir 1 hafta sonra kontrole gelcem. Agrım kanamam vs hiç bir şey yok bu da umut oluyor bana..

Kanama ve fazla ağrı olmaması iyi bir şey. kimisi geç görünüyor umarım her şey güzel gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…