2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Merhabalar, aranızda tüp bebekle hamile kalanlar varsa transferden kaç gün sonra kese için görüşmeye gittiklerini sorabilir miyim? Teşekkür ederim şimdiden
Ben bu sefer doğal kaldım ama daha önce tüp bebekle kaldığımda 5. Gün embriyosu için söylüyorum 17. Gün kese görmüştük

Benimki tam ortada duruyor gibi karar verememiş galibaa

Günaydınn kızlaarr Bugün kalp atışına gidicekler hayırlı haberlerinizi bekliyoruz. Benim bulantılar birgün yoğun bir gün az böyle olan var mı aranızda ya
Benim bir gün bulantım aşırı oluyor bir gün sanki hiç hamile değilmişim gibi normal geçiyor. Benim problemim uyku :)

Benim bir gün bulantım aşırı oluyor bir gün sanki hiç hamile değilmişim gibi normal geçiyor. Benim problemim uyku :)
Bende de uyku hali pek yok zaten normaldede erken uyuyan birisiyimdir ama çok fark etmedi bazen oluyo olduğum yerde uyuduğum onun dışında gün içerisinde zorlanmıyorum

Merhabalar, aranızda tüp bebekle hamile kalanlar varsa transferden kaç gün sonra kese için görüşmeye gittiklerini sorabilir miyim? Teşekkür ederim şimdiden
Merhaba hayırlı olsun tebrikler 2 ekim transfer oldu, 17 ekim keseyi gördük. 4.3 mm dedi. 10 gün sonra da kalp atışına gelin dedi. Ama ben garanti olsun diye 2 kasım gibi gideceğim. Sizin durum nedir

Kız bana da yorum yaparmısın karından Ultrason 6+5 teki görüntü bu

Eklentiler

• IMG_20221017_173802.jpg
    51,8 KB · Görüntüleme: 86
Kötü düşünmeyin benim de bir kimyasal bir de düşüğüm var henüz hcg değerim bile bayağı düşük ama yine de umutluyum olmazda da başımın gözümün üstüne. Rabbim hepimize gebeliğini sağlıkla tamamlamayı nasip etsin

canım listeye ekleyebilirsin 7+1 kalp atışı duyduk :)
Benimde bugün 5+6 günlüğüz kalp atışı için gittik ama bi doktor görüyorum hatta bebeğin silüetidr var drdi başka doktor geldi yok drdi 1 gafta sonra gel dedi ama karındsn baktılar vajinal baksalardı görürlerdi kese 13/14 mm olmuş bakmadılar yarın sabah özele gideceğim

Kızlar selam daha önce bu konu konuşuldu mu bilmiyorum ama bu benim 2.gebeliğim boyum 1.64 kilom 68.Esasen pek kilolu gözüktüğümü düşünmüyorum kaslı bir vücudum var bunu daha önce gittiğim bir diyetisyen dahi söylemişti ancak etrafımda o kadar çok yorumcu var ki ben tavsiye istemememe rağmen kilodan bahsediyorlae kendimi çok kilolu hissetmeye başladım bir de kilo alacağımız bir süreçteyiz.diyetisyen randevusu aldım ancak 2 kasıma ancak randevu verdiler.Sizce diyetisyen eşliğinde güzel ilerlemek hayal mi yoksa başarabilir miyim

Kalp için erken değil mi 5+5 ben daha keseyi gördüm. 6+1 yolk yeni oluşuyordu 6+6 kalp atışı ekranda gördüm. Karından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…