2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
😂😂ya gerçekten o ayak ağrısı bende de var, ortopedik terlik giymek lazım😀
Ben de yeni ceyodan aldım çok rahatladım. Başka marka bilmediğimden yoksa daha iyisi de vardır muhakkak ama ortopedik terlik şart keşke gebelikte alsaymışım son zamanlarında ağrım oluyordu ayaklarda

Bende kiwi marka elle tutularak sagim yapan makineden var anladığım kadarıyla sendeki giyilebilen makine demi? Çok merak ettim onları hayırlı olsun😍
Sağım yaparken benim canım yaniyor yada sağından sonra meme ucum sizliyor sizdede oluyor mu böyle?
Giyilebilen de nasıl hissediyorsun?
Birde normalde ne kadar sağım yapiyordun?
Evet giyilebilen makinelerden aynı elektrikli makine gibi sagiyor sadece tek farki tutmuyorsun. Elektrikli makineyle en fazla 50 cc sağdım o da iki gogus toplamiydi. Sağım esnasinda canim yanmadi da sonrası biraz sizladi.

Ben de yeni ceyodan aldım çok rahatladım. Başka marka bilmediğimden yoksa daha iyisi de vardır muhakkak ama ortopedik terlik şart keşke gebelikte alsaymışım son zamanlarında ağrım oluyordu ayaklarda
Hangi model, internetten bakıyorum ama güvenip alamadım dışarıya çıkamıyoruz bizimki avm görünce ağlıyor, yarım saat anca durabiliyoruz

Bebeğim egzama mı olmuş 😰

Eklentiler

• 16929485806287974494002369044502.jpg
    16929485806287974494002369044502.jpg
    75 KB · Görüntüleme: 53
Sağım makinesi bir mememi mahvetti her yeri yara oldu :KK43:
Ve hala sağıyorum mecburen. Lansinoh krem sürüyorum bol bol
Sıkıldım artık keşke bebeğim emse de makineden kurtulsam

Geçmiş olsun, garmastan pomat kullandım ben, daha hızlı iyileştiriyor ve sanki uyuşturuyor gibi geldi birde bana, emzirirken acı hissetmiyordum

Geçmiş olsun, garmastan pomat kullandım ben, daha hızlı iyileştiriyor ve sanki uyuşturuyor gibi geldi birde bana, emzirirken acı hissetmiyordum
Teşekkür ederim 🙏🏼 bi kaç kere emdi iyice yara yaptı emse de dert yani. Emerken de çok acıyo makineyle de eskiden acımazdı artık acımaya başladı çünkü süresini çok geçiyorum 120 ml çıksın diye :KK43:

Teşekkür ederim 🙏🏼 bi kaç kere emdi iyice yara yaptı emse de dert yani. Emerken de çok acıyo makineyle de eskiden acımazdı artık acımaya başladı çünkü süresini çok geçiyorum 120 ml çıksın diye :KK43:
süresini geçmek yerine ara vererek sağmayı denesen? çok geçmiş olsun. ben göğüs için gümüş kapak önerebilirim

Gumus kapak çok iyi geliyor ilk bir bucuk ayi onunla geçirdim ben yara olur gibi oldu ama gumus kapak iyilestirdi.

İlk haftalar kızım memeyi tutmuyordu uykuluyken emmiyordu düzgün mama+süt gidiyorduk ozamanlar uykusuzluğada alışık olmadığım için sağıp vermek bana çok rahat geliyordu gündüzden sağıp gece az ılıtıp uyku arasındada olsa verip yatıyodum ama şimdi diyorum Allahtan tuttu memeyi böylesi daha kolay artık ne mama derdi kaldı ne süt sağma inşallah emer memeden daha fazla yormaz seni 🙏🏻

süresini geçmek yerine ara vererek sağmayı denesen? çok geçmiş olsun. ben göğüs için gümüş kapak önerebilirim
Çok teşekkür ederim. O zaman yetişmiyor maalesef. Yani kızım 120-150 ml olmadan doymuyor
E başından kalk bekle yap daha da zaman kaybediyorum. Eskiden 60 ml doyuyordu sağıp dolaba koyuyodum kalanını ohh mis :)

İlk haftalar kızım memeyi tutmuyordu uykuluyken emmiyordu düzgün mama+süt gidiyorduk ozamanlar uykusuzluğada alışık olmadığım için sağıp vermek bana çok rahat geliyordu gündüzden sağıp gece az ılıtıp uyku arasındada olsa verip yatıyodum ama şimdi diyorum Allahtan tuttu memeyi böylesi daha kolay artık ne mama derdi kaldı ne süt sağma inşallah emer memeden daha fazla yormaz seni 🙏🏻
Sürekli biberon yıka kaynat her yere makine taşı vs çok daha zor gerçekten
Bir de eskiden kolaydı da artık 120 sağmak zor olmaya başladı. Dışarda da mama vermek zorundayım hep süt varken mama içmesi de üzüyo beni
Bakalım inşallah emer ama umut kalmadı artık bende maalesef
Ek gıda zamanını bekliyorum :))

X