2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
20 lik diş çektirdim. Parol asla etki etmiyor
Diğerleri de çekilecek de mecburen içiyorum ama içim de rahat etmiyo hiç
İçtikten 4-5 saat sonra sağıyorum ne olur ne olmaz diye ama
Ben hep bu siteden bakıyorum.İlacın etken maddesini yazıyorum Yeşil çıkıyorsa kullanıyorum süte geçmiyor.

Son düzenleme:
Merhaba canım, benim oğlumda aynı bu anlattığın gibiydi kolik zannedik hep, doktorumuza uyumadığını kendini sürekli sıktığını söyleyince Gaita testi istedi mukus ve lökosit görünce süt alerjisi tanısı koydu, süt ürünleri tüketmeyi bırakınca düzeldik Fakat kakasnda mukus devam edince yumurtayı da bıraktırdı doktor. İstersen doktoruna bi sor canım.

1-14 arası napıcaksın canım, bende aynı durumdayım? Rapor mu alacaksın, sağlık ocağı verir mi?

merhaba yumurtayı bırakınca mukus geçti mi

Gaita testi yaptırdık canım. Ne alerji ne enfeksiyon .hiç bir şey yok.mamayi ve gaz ilacını bıraktık iki gündür. Bakalım değişiklik olacak mi

Gaita testi yaptırdık canım. Ne alerji ne enfeksiyon .hiç bir şey yok.mamayi ve gaz ilacını bıraktık iki gündür. Bakalım değişiklik olacak mi
Anladım canım, sling denemediysen slinge koyabilirsin hem rahatlatıyor gaz açısından hem de yazık bebeğin uyumuş olur içinde sende nefes alırsın işe yaramayan kimse duymadım.

Anladım canım, sling denemediysen slinge koyabilirsin hem rahatlatıyor gaz açısından hem de yazık bebeğin uyumuş olur içinde sende nefes alırsın işe yaramayan kimse duymadım.
Slingden korkuyorum düşerse diye . Kanguru alacağım ama şu sıcaklar biraz geçsin diye bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…