2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kaç günlük oldunuz uyandırma konusunda bende fikir edineyim
biz 33 günlük olduk ben 2 haftadır uyandırmıyorum kendi zaten uyanıyor maksimum uyuduğu 3 saattir ya altını ıslatıp uyanıyor ya kakası geliyor ya da acıkıyor minik minik bağırıyor önce, ben uyanmazsam sonra ağlıyor🤣

Bende dun gece ellemedim onu bes saate yakın uyudu, acikinca zaten uyanıyor ağlıyor diye ellemedim ama işte acaba uyandirsammi diye diye bi hal oldum ah analik 🥺 24 günlüğüz biz de
bence ihtiyaçları olduğunda zaten uyanıyorlar hiç üzülme 🥰🥰🥰

bizden 1 ay kadar büyük bebeği olan arkadaşım kontrole gitti doktor eğer kilo alımı iyiyse başka hiçbir şeyi kafaya takma ağlar da huysuzlanır da gazı da olur hepsi gelir geçer sabret demiş 🥹 gece konuştum da biraz içim rahatladı ♥️

annelik gerçekten hiçbir şeye benzemiyormuş… geçen gün kendimi yeni doğduğu halini özlerken yakaladım 🥹zaman nasıl da geçiyor hem bir an önce büyüsün istiyorsun hem hep bebek kalmasını ♥️

Ohoo bi yoruldum de, vay 3 çocuğunada bakarmış, evi ocagida temizler yemekler yaparmis. Simdikiler cani hafifmis, cocuk uyurken evi ocagi hep temizle hic durma diyor surekli kaynanam perişanım

Evet ya bende diyecektim de kimse inanmaz 1 aylık çocuğun döndüğüne diye demedim, kanepeye yada yatağa yatırıyorum, fırt yana dönüyor. Ben koynumda yatiriyorum kundak yapmıyorum, emmek istediğinde pıt pıt vuruyor hemen emiyor
Yardim etmeyeceklerse hiç gelmeselermis. Sanki bayılıyor muyuz kaynanaya . Benimki daha görmeye gelmedi bile. Iyiki annem var.

Hanımlar benim bebeğim 17 günlük oldu. Son 2 gündür sürekli ağlıyor bir yeri ağrıyor gibi kıvranıyor. Kaka yapsa bile rahatlamıyor. En fazla 5 dk uykuya dalabiliyor. Aç değil bol bol çiş kaka yapıyor kilo alımı da iyi. Bu kadar ağlaması huzursuz olması normal mi

Kızlae merhaba 3 aylık hamileyim istanbulda iyi bir doktor arıyorum sizler yeni bu tecrübeyi geçirmiş biri olarak yardımcı olabilirmisinix ilk kızımı normal doğum yaptım ama doktorumdan asla memnun değilim beni tatile çıkmadan sorf pra için 36.haftamda suni sancıyla erken doğum yaptırttı ikinci doğumumda normal olsun istiyorum ama şimdili doktorlar hep bi sezeryana itmek istiyor gibi geliyor bana yardımcı olabilicek olan varmı

Hanımlar benim bebeğim 17 günlük oldu. Son 2 gündür sürekli ağlıyor bir yeri ağrıyor gibi kıvranıyor. Kaka yapsa bile rahatlamıyor. En fazla 5 dk uykuya dalabiliyor. Aç değil bol bol çiş kaka yapıyor kilo alımı da iyi. Bu kadar ağlaması huzursuz olması normal mi
merhaba kolik olabilir belki bi araştırın isterseniz

X