2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Çok üzüldüm sizin adınıza umarım çarşambaya kadar sağlıkla artar eğer farklı yerlerde ölçtürdüyseniz farklar olabilir dmeişti doktorum umarım güzel haberler alırsınız

rabbim korktuğunuza uğratmasın inşallah. hayırlı haberlerle gelin
İnşallah, inanın çok üzüldüm ağladım
Farklı hastanede yaptırdım
İlki sağlık ocağında 226 çıktı
İkincisi devlet hastanesinde 347 çıktı
Şimdi de özel bir hastanede 389 çıktı

Kese görünüm 5+3 tabloya eklersin cnm

kızlar aranızda progestan kullanan var mı ben 3 gün oldu ilaca başlayalı ama ilaç baş dönmesi göz kararması yapıyor başım da ağırlık yapıyor çalıştığım için iş yerinde çok zor oluyor aynı ilaci fitil olarak da kullanabilirsin dedi fitil olarak kullanan var mı tereddüt ettim

genelde bu yan etkileri olduğu için fitil olarak kullanmayı öneriyorlar kullananların çoğuda o şekilde kullanıyor öyle dene istersen daha rahat olursun

Hayırlı olsun ne zaman öğrendiniz ? Erken mi geç mi. Belirti varmıydı ?
Ben erken öğrendim hayır belirti yoktu ben her ay test yapıyordum adet olmayı beklediğim gün test yaptım beta 21 çıkmıştı dün yaptım beta 1221 çıktı 3 gündür de kaşık ağrısı ve bel ağrım var

kızlar günde kaç litre su içiyorsunuz. doktor bana 3 litre dedi ama ben 3 litrede zorlanıyorum. 2 en fazla.

Ya benimde sat 23 Eylül bat 21 ekim , 6 ekim pik Yumrtlama 7 ekim çatlama oldu, 6-7-8 ekim değerlendirdik. 10 ekimden beri sadece açık renk ekru tonu kremsi akıntım geliyor ara ara. Başka hiç bir belirtim yok. Bakalım benimde sizin gibi olacak mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…