2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ooo çok güzel zeytin iyi haberler almana sevindim. Bende az önce Dr dan çıktım. 31+6 1800 gram dedi. Boyunu söylemedi. Kilosu bana biraz az geldi ama sağlıklı olsun diyoruz napalim. Benim çok fazla varis problemim vardı. Son 1 haftadır bı damarın içinde sertlik oluştu. Acil ultrason dediler. Pıhtı oluşumu olabilirmiş. Şimdi onu bekliyorum bakalım.
Bana bu sefer doktor rahim ağzıni olcmedi. Çok bı onemi yok dedi bu haftadan sonra.
Hepsini yasak etsinler. Hiçbirini yapmak istemiyorum zaten

İnş siz de varisle ilgili iyi haberler alırsınız Son düzlüğe girmek üzereyiz Allah iyi şeylerle karşılaştırsın

Kızlar bu aralar bel ağrım çoğaldı ve gün içinde karnım sertleşiyor aranızda bu durumu yaşayan var mı yarın 34 haftalık oluyorum

Kızlar bu aralar bel ağrım çoğaldı ve gün içinde karnım sertleşiyor aranızda bu durumu yaşayan var mı yarın 34 haftalık oluyorum
Bende 34 haftalığım bel ağrım benim 15.haftaya kadar olmuştu geçti sonra şuan bel ağrım yok ama çatı kemiği ağrısı yaşıyorum özellikle geve yatakta dönerken sabahları kalkarken

Her şey yolundaysa 39 a kadar bekliyorlarmış. Erken gelme durumu ya da farklı bir problem varsa 37-39 arası gün verebilir.

yapma canım mazeretin var n

Benim bu kız ne kadar hareketsiz bi bebek ya sürekli aklım onda panik halindeyim sayesinde
Sadece hıçkırıyo hareketleri az. Hep böyleydi nerdeyse
Doktor randevuma 6 gün var daha deliriciimmm

Başla başla çok yara oluyomuş yumuşatmazsak yarılıyo diyolar ben hatta kremi sürüyorum emdikten sonra gümüş kapak takıyorum
Yengemi görmüştüm ağlaya ağlaya emziriyodu çocuğu doğumdan sonra en çok korktuğum şey diyebilirim başlicam bugünden bende

Valla mı kız onu kaçırmışım. Ama olsun az kalmış yavrum artık bebek doğsa da kurtarır kendinin takılma. Senin elinde olan bir şey değil ki sonuçta bu...
Peki bnm preeaklampsi olduğumu biliyon muuuuu ☹ tansiyonumu takip ediyorlar aaah kuzum aaah .

Ayy kızlar bu gece ne iş açtım başıma.Şekerim var insülin kullanıyorum gece uzun süreli iğnem yerine yanlışlıkla yemekten önce vurulmam gereken iğneyi vurdum. Bişey yemem gerekirken yemedim yattım bişey olmaz diye. Saat 4 te bir kalktım su gibi olmuşum terlemekten nefes alamıyorum bir titreme ayağa kalktımki tuvalete gideyim bacaklarım tutmuyor anladım bir tuhaflık var hemen şekerimi ölçtüm 50 ye düşmüş meğer hipoglisemi geçiriyormuşum. Allahtan eşimde uyanıktı hemen kola, tatlı ve çikolatayla müdahale ettik bir saat sonra kendime geldim. Çok kötüydü yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…