2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Ay hanımlar bu ikili test yüzünden strese girdim valla haftaya gidecem ben 12+6 haftalık olmuş olacam daha test yapmadan strese girdim ne zor bir süreç
Gidince kuş gibi rahatlıyorsun, bende pzt gittim pazar gecesi 1 saat bile uyuyamadım.
Muayeneye bir gittik içerde kıpır kıpır miniğim, herşey yolundaAğlamamak için kendimi çok zor tuttum iyice insan olmuş artık, eller kollar bacaklar...O ellerini yüzüne kapatışı
İkili test kan sonucum içinde bugün aradılar risk yok bebeğim sağlıklı, boşuna kendime eziyet etmişim.
Sonuçta sadece ufak bir ihtimal bu anomaliler, çok yüksek ihtimalle sapasağlam diye düşünerek gitmek lazım

Ense kalınlığı normal çıktıysa fetal ya da nifty çok gereksiz bencede.ikili yaptırın eğer ihtimal yüksek çıkarsa fetal ya da niftye yönelin.Nifty 300 dolarmış şuan

Benim gibi kendini şimdiden 9 aylık hamile gibi hisseden, iç organları kaburga kemiklerine baskı yapan var mı? İlk gebeliğim de hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Çok zorlanıyorum.

bu iki gündür bende de arttı akıntı. galiba üşüttüm ondan oldu. eğer koku varsa idrar yolu enfeksiyonu olabilir birkaç hafta önce benim öyle olmuştu. ama akıntılara doktorlar normal diyor..

Her hamilelik farklı bence ablamda hep tatlı yerdi kızı oldu kişiden kişiye değişiyor bence bu durum
ben de MaviMujdem gibi bilirdim ama etrafımda iki üç erkek annesi hep ekşi yediğini söyleyince artık bu hurafeye inanmayı bıraktım not: ben de hep ekşi tuzlu yemek istiyorum

Kesinlikle öyle, benim eltimin annesinin 5 kız sonrası 1 erkek olmuş, erkek erkek diye ölüyorlar. Eltim hamile olunca dr a gidiyorlar kız diyor, kaynimda dr a bu irsi mi diye sormuş, 5 kizlari olacak diye korkmuşlar, benim oğlum olacağını duyunca bozulmuştu minnacık çocuğumu bi kere bile sevmedi sırf benim oğlum oldu diye. Simdi onunda oldu bi oğlu bakalım büyüyünce bal kupunemi sokacak anasını, ne sanıyor acaba. Rabbim hayırlı evlat nasıp etsin inşallah. O eskidenmis kız evlenip ele gidiyor oğlan evleniyor ama baba evinde kalıyor destek oluyor olayları, şimdi devir tersine döndü. Erkekler karilarinin pesinde dolandığı için kız kocasını alıp geliyor, oglan karisinin pesinden gidiyor. Kendisinden pay bicsin, kaynım annesine ne kadar düşkündü şimdi araları eltim yüzünden bozuk. Geçeceksin kızı oglani

Benim gibi kendini şimdiden 9 aylık hamile gibi hisseden, iç organları kaburga kemiklerine baskı yapan var mı? İlk gebeliğim de hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Çok zorlanıyorum.
Benimde sırtım kaburgalarim çok agriyor
Her hamilelik farklı bence ablamda hep tatlı yerdi kızı oldu kişiden kişiye değişiyor bence bu durum
Benim oğlumda canım tatlı çekerdi, rüyamda bal görürdüm hep, şuan en sevdiğim tatlıları bile çekmiyor canım meyve yesem ekşi ekşi ve meyve çok sevmeyen biriyim, şuan aşırı yiyorum, birde canım hep köy peyniri, köy çökelegi çekiyor yaa, kız olursa bende tutacak gibi

Hadi bakalım haber verirsin canım

Merhaba kızlar. Ben de 9+3 hamileyim
Mide ağrısı yüzünden hamileliğimden hiçbir şey anlayamadım maalesef
Genelde bulantı olur ben ağrıdan duramıyorum..

Valla sana bişi deyimmi erkek erkek diye tutturup hatta onlara köle olanları çok gördüm sonlarını heleki benim kendi annem oğlum dedi durdu ömrü hayatı boyunca bana o bakacak gelinim bakacak sana ihtiyacım yok dedi hatta ama noldu biliyor musun oğlunun elinden degilde son yudumlarininbenim elimden içti ah amacım ahhh hayırsız oğlu son zamanlarında yanında olmadı malaesef şimdi üstü kapalı yazdım bide bunun derini var yani diyeceğim o ki Allah herkese kızın da erkeginde hayırlısını versin cinsiyete takılan insanların akıbeti pek iyi değil kimse şükür bilmiyor mesela bu tarz düşüncede olan insanlar eninde sonunda pişmanlık yaşıyor bir kızım var ikinciye hamileyim rabbim hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin bize henüz cinsiyete bakmadı doktor daha çok erken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…