2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    198
Kızlar cinsiyet öğrenen varmı? İkiz gebeliğim Merakla bekliyorum
%80 erkek dedi doktorum bana bacak arasını gördük ama değişebilir bazen klitoris iri olup pipi gibi görünüyor ama muhtemelen erkek dedi 12+3 te birde Allahın izniyle ikili testimi temiz cıkarsa çok mutlu olucam

Aynen öyle düşünüyorum bende, ilk oğlum tüp bebekle oldu, buda erkek olsa niye üzüleyim yada dediğin gibi ıkiside kız olsaydı, bırak ikiyi 10 tane kız olsada öper başıma koyarım Rabbim vermiş ben ne hakla karşı cikayim buna, hiç kızım olsun oğlum olsun çıkmadı ağzımdan da gönlümden de Rabbim hayırlı evlat nasıp etsin dedim, nasıp ettiğide başım üzerine. Ha merak etmiyormuyum ediyorum yalan yok ama sadece merak ediyorum öyle yavaştan indirim buldukça biseyler alayım diye ve isim bulayım diye

Biz de kız bebek istiyoruz, daha doktordan cinsiyete dair hiç yorum almadık. Haftaya Çarşamba randevum var belki doktor bir yorum yapar. İkili test için de bilgi edinip yaptırmayı düşünüyorum, geç kalmamisizdir umarim bu test için.

Kuzum her tahmin doğru çıkmıyorki yani şöyle herkes hissiyatını söylüyor en iyisi doktordaa öğrenmek veririm kuzum sende gidince verirsin ilk çocuk mu
Evet kuzum ilk çocuk ya senin? Orası öylede işte insan yinede bir tahmin istiyor ben mesela kız hissediyorum haftaya 2li testim var işte bakalım ne dicek doktor ki ben tatlı hastası biri olarak toplasan bu zamana kadar 3 ayda 4 çikolata yemisimdir şimdi tatlıdan uzaģım sadece paso ekşi yiyorum vallah turşular mı dersin, kuzu kulağı, limona tuz bile basıyorum ya

Ay ben erkek gibi hissediyorum ama tatlıya normalde aşırı düşkünümün ama hamile kaldıktan sonra limon turşu ekşi diye ölüyorum tatlı aklıma bile gelmiyor salı günü gidecem bende bakalım tahminde bulunacak mı doktor

İkili testte cinsiyet belli olur mu diyorsunuz kızlar doğru mu okudum. Haftaya gireceğim bu hafta doktorum 16. Da konuşuruz dedi arkası dönüktü. Bişey diyemedim sadede bişeyler almak istiyorum bebeğe o yüzden merak ediyorum

Eklentiler

• 00077F62-88D7-4EE5-9FD9-62F3E7B7250F.jpeg
    79 KB · Görüntüleme: 97
Merhaba bende mayis annesi olucam nasipse. Benimde 3 kizim var ( 3 de kaybim oldu 2 erkek 1 kiz ) ve bende hic demedim oglum olsun kizim olsun. Belcikada kaliyorum ve burdaki belcikali doktorlar resmen turk halki hakkinda ‘ sizin mentaliteniz cok farkli erkek bebek cok degerli 4. Kizin olursa uzulurmusun erkekmi istiyorsun’ dedi. Bende asla! 3 cocuk kaybettim IKISININ ACISIDA AYNI! Esimde 3 kizimida 1 erkege degismem dedi! Yani malesef BIZIM TOPLUMDA ERKEK BEBEK MERAKLISI COK VAR

Hanımlar bişey danışacam size ben progestan fitil kullanıyorum normal sarı sümüksü akıntım geliyordu doktora söyledim normal dedi bugün daha yoğun sarı akıntım geldi doktora yine yazdım normal demiş ama içime sinmiyor benim gibi olan veya daha önce yaşamış olan varmı ?

Kızlar birde doktorum cm falan söylemedi gözüken haftayı falan bennbişey anlamadım . Çok güzel hiçbir sorun yok maşallah dedi bebekte. Ama ben bu fotoğraftan bişey anlamadım ilk başta yükleyeceğim farketmedim de doktorun yanında. Bebek nerde ? İlk gebeliğim

Eklentiler

• EAF191BC-37F7-49BE-9157-DB1886F721C5.jpeg
    72 KB · Görüntüleme: 103
  • C11E0EA3-00BE-4C45-9C06-EEB80DCB44C5.jpeg
    74,4 KB · Görüntüleme: 82
  • 88DF2D92-CF46-40EC-A3C9-BE668EECD3E1.jpeg
    105,4 KB · Görüntüleme: 80
  • 0058FCBD-FC40-4D98-9C12-A5AF1B1E52CE.jpeg
    106,2 KB · Görüntüleme: 79
  • F2082EB4-8A28-41E2-813B-6CF75BD41789.jpeg
    97,6 KB · Görüntüleme: 84
Merhabalar, ben yeni katıldım aranıza sohbetlerinizi okumak beni çoğu açıdan bilgilendirdi.
Bişey danışmak istedim. Ben düşükten hemen sonra adet görmeden gebe kalmışım. Yani öğrenince çok şaşırdım. Bugün muayeneye gittiğimde 9+3 gözüküyoruz ama sat a göre 10+3 acaba bu sorun mu?
yani baya hareketlenmiş ben çok şaşırdım, düşük arkasından gebelik yaşayınca nasıl bir duygu hissedeceğimi bile bilemedim, hem ağlamak hem gülmek istiyorum diyebilirim :)

Benimde ilk çocuk kuzum. Kuzum genelde ekşiye erkek çocuğu diyorlar tatlıya kız ama nekadar doğru bilmiyorum tabi biz galiba biran önce öğrensek rahatlıcaz

Benimde ilk çocuk kuzum. Kuzum genelde ekşiye erkek çocuğu diyorlar tatlıya kız ama nekadar doğru bilmiyorum tabi biz galiba biran önce öğrensek rahatlıcaz
Tam tersi
Ye tatlıyı çıkar Hakkı'yı, ye ekşiyi çıkar Ayşe'yi
Bende hep ekşi şeyler yiyorum, doktor kıza benzetti bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…