2023 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    253
Külot bez kullanıyorum günde bir iki kere ve evet krem veriyorum hep. Yatar yatmaz krize giriyor çoğu zaman gözü hiç bişi görmüyor
Aynı durum bizde de var ve ne yaparsam yapayım oyun şarkı eline bir şey verme hiç bir sekilde aglamasi durmuyor eşim yanimizdaysa o konuşuyor saçlarını seviyor ellerini tutuyor vs ama teksem altını bağlayınca pijama altını kucakta giydirmeye çalışıyorum çok zor oluyor yaa

Selam kızlar bu sabah oğlumun uykuda iç çekişine uyandım uykuda ağlıyordu nabzı artmıştı çok korktum uyandırmaya çalıştım nafile gözler kapalı sağa sola hareket ettiriyor aşırı huzursuz ama uyanmakta çok zorlandı zaten geç uyumuştu gece uyanınca baya ağladı okudum ayet falan sonra rukye falan açtım rahatlayıp uyudu böyle Bişey yaşayan oldu mu hiç

Aynı şeyi tüm gece yaşadık, sürekli iç çekip mirildanip uyaniyordu bizimki ama. Hızlı hızlı nefes alıp veriyor biseyden korkmuş gibi. Eşim de kabus mu görüyor dedi. Yanıma aldım göğsümde uyuttum. Sabah 4 e kadar sürdü bu. 10 dakikada bir uyandı

Bence bir şey yoktur gün içi tempolu geçtiyse ondan olmuştur. Biz şehirler arası yolculuk yapmıştık inanılmaz terlemisti yoruldu belki ondan olmuştur

Bence güzel canım ama bende yapıcam böyle korktum bak ben ağustos diye acele etmiyorum yarın arayıp bende şimdiden başliyim rezervasyona o zaman

Bence güzel canım ama bende yapıcam böyle korktum bak ben ağustos diye acele etmiyorum yarın arayıp bende şimdiden başliyim rezervasyona o zaman
Başla canım dolmuş her yer . Nikah için falan herkes yer ayırtmış . Ben mecburen 1 hafta öncesi yaptıracağım

Alara böyle oldu , bi sabah uyandım baktım nasıl iç çekiyor annem dedemi öptüm ama yok uyanmıyor ağlıyor iç çeke çeke , bebeğim dedim öptüm sarıldım biraz kesti sonra hemen ardından yine başladı bende uyandırdım komple , kaldırdım oturttum elimi yüzüne çektim gözlerini açtı

Başla canım dolmuş her yer . Nikah için falan herkes yer ayırtmış . Ben mecburen 1 hafta öncesi yaptıracağım
Ayy yarın bi arayım bende gerçi yer bulamadım ki doğru düzgün bi yer var o para almam dedi Çimen heryeri bi cafe , ama topuklu giyemem orda çünkü heryer Çimen , gelen. Misafire ayıp olur mu diye düşündüm acaba topuklu giyerler mi gelenler

Slm kızlar malum yaz geldi biz hazırlanamadik bir türlü bebek için güneş kremi mustela mi Bioderma mi hangisini önerirsiniz kullanan var mı

kendimde bioderma kullanıyorum, Alpiş'e de bioderma aldım, Dna koruması bi tek biodermada var dedi eczacı

Slm kızlar malum yaz geldi biz hazırlanamadik bir türlü bebek için güneş kremi mustela mi Bioderma mi hangisini önerirsiniz kullanan var mı
Cildiyeci onerisiyle Bioderma aldım ama o kadar zor sürülüyor ki, kızımın hiç Sabri olmuyor. Çok kati gerçekten aşırı zor sürülüyor kullanamıyorum.
Solante almayı düşünüyorum.

1 yaş doğum günü için mi ? Kız niye ayıp olsun . Hep çocuklu gelecek zaten . Bir şey olmaz benimde bahçeli çimenli yer . Hava yağmurlu olursa kapalı yere alacak ama özellikle bahçede çimende istedim . Topukluya gerek yok şık bi babet tarzı giysen ayakkabı süper olur .. düğün nişan değil doğumm günü

Yaz geldi kızlar ortalık sinek sivrisinek kaynıyor . Ben bebişime bundan yaptım gayet iyi . Ayrıca ortalıkta kene kaynıyor … sivrisinek sinek için aşağıdaki karışımı yaptım memnunum ..

Kene içinde sivenonun kene kovucusundan aldım o da gayet iyi ..

Sivrisinek sinek kovucu olarak lavanta da iyi

Ay çok erken değil mi kız şimdiden bunu düşünmemiştim ben hiçç nasıl dolmuş mekanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…