2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben bebeğimin hareketlerini 10. Haftada his ettim genelde doktorlara desen gazdır derler hayır kelebek çarpması kalp atışı nabız gibi hisler ilk bebek hareketleri aslında yoksa hamile değilken neden his etmiyoruz bu seferde kendinizi o zaman dinlemiyorsunuz olucak benim ikinci gebeliğim kendimi dinlemeye hiç vaktim olmadı hastalıktan ama ilk gebeligimdeki bütün hareketleri his ettim hasta olduğum halde yani kızlar sizin his ettiklerinizde bebek hareketleri ufakta olsa tabi 5. Ay bittikten sonra şok net tekmeler gelecek hatta minik yumruklar dışardan bile görülecek balık gibi suzulecek karninizda muhteşem duygular

Karnin buyudukce edersin bence uzulme sağlıklı olsunlarda bende zaten surekli hissetmiyrm daha ilerleyen haftalarda hepimiz cok net hissedicez insallah
İnşallah bugün annem 2.5 kg aldım diye başımın etini yedi 17+1 bugün. Ben de korkuyorum tabi çok kilo alcam diye ama hayatı da kendime zindan edemem hayatım boyunca kiloluydum zaten. Tek sıkıntım ağrılar. Kilodan mı rahim mi genişliyor bilmiyorum ama rahmim sırtım karnım her yerin ağrıyor
Canım bızde daha erken ama ben zaten cok kılo almıstım en kılolu halımde hamıle kaldım.
iştahım tam gaz, karnımı gorene 9 haftalık demeye utanıyorum
Ben de biraz kilo vermiştim allahtan ama onun da 3 kilosunu ilaçlar yüzünden geri almıştım bile hamile kalmadan. Amaan göbeğimle kavga edemicem canım göbeğim sen de boşver kilo dediğin verilir
Haftalık bilgilendirme videolarında bizim haftalar için rahim göbek deliği seviyesine çıktı diyor. 20. haftadan sonra her hafta bir cm yukarı çıkıyormuş
Kaçıncı haftadaydın sen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…