2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah 😃 bugün annem 2.5 kg aldım diye başımın etini yedi 🤯 17+1 bugün. Ben de korkuyorum tabi çok kilo alcam diye ama hayatı da kendime zindan edemem hayatım boyunca kiloluydum zaten. Tek sıkıntım ağrılar. Kilodan mı rahim mi genişliyor bilmiyorum ama rahmim sırtım karnım her yerin ağrıyor

Ben de biraz kilo vermiştim allahtan ama onun da 3 kilosunu ilaçlar yüzünden geri almıştım bile hamile kalmadan. Amaan göbeğimle kavga edemicem canım göbeğim sen de boşver 😃 kilo dediğin verilir

Kaçıncı haftadaydın sen 😃
Bugün 19+3

Günaydın kızlar bugün üçte yine kontrole gidicem çünkü artık cinsiyet öğrenmek istiyoruz alışveriş yapmak istiyoruz inşallah en önce sağlıklı olduğunu duyarız sonra da cinsiyeti öğreniriz 🥰 Yine göstermezse annesinden ilk azarını yiyecek eşek sıpası 😄
Günaydın canım. Hadi bakalım haberlerini bekliyoruz 🤩

Bu hafta kontrolumuz var, 2 gundur kalp atısı durmusmudur dıye endıse etmeye basladım :KK43:
Bugun regl gıbı karın agrım var inş kötü birşey yoktur kızlar ;(

Bu hafta kontrolumuz var, 2 gundur kalp atısı durmusmudur dıye endıse etmeye basladım :KK43:
Allah korusun canım aklına kötü bişey getirme o dönemler böyle endişe ile geçiyo bi kıpırtı olmadığı için fetal doppler için de küçük olduğu için sadece doktor söylüyo iyi olduğunu hepimiz yaşadık hala yaşıyoruz sağlıkla büyüyo Allah'ın izniyle 🥰

Kızlarrr edepli çocuğum bugün gayet edepsizdi malı meydandaydı 😂😂 Sanırım önceki kontrolde ananesinden utanmış yavrum bugün babasının yanında gösterdi 😂😂 Oğlumuz geliyo Allah'ın izniyle pipisinin fotoğrafını verdi artık doktor 😂😂 İsteyen herkese sağlıkla nasip olsun

Bir de ben hareketlerini hissediyomuşum haberim yokmuş doktor pıt pıt hissediyor musun dedi evet dedim o tekmeleri dedi tam ultrasonunda beni tekmelerken yine pıt pıt oldu anladım artık hareket edince nasıl hissedildiğini 😂

Gönlünü ferah tabi ki hepmiz öyleyiz ..hele.ki başlarda neler düşündük ..şimdi de fetal ultrason cihazı var onu bilemhergun evde dinliyorjm..hayırlı ile bebeğin iyidir inşallah 🙏

Kızlarrr edepli çocuğum bugün gayet edepsizdi malı meydandaydı 😂😂 Sanırım önceki kontrolde ananesinden utanmış yavrum bugün babasının yanında gösterdi 😂😂 Oğlumuz geliyo Allah'ın izniyle pipisinin fotoğrafını verdi artık doktor 😂😂 İsteyen herkese sağlıkla nasip olsun

Bir de ben hareketlerini hissediyomuşum haberim yokmuş doktor pıt pıt hissediyor musun dedi evet dedim o tekmeleri dedi tam ultrasonunda beni tekmelerken yine pıt pıt oldu anladım artık hareket edince nasıl hissedildiğini 😂
Ayy maşallah 🧿..sağlıkla gelsin İnşallah 🙏🙏
Kaç haftaliksin şimdi ..

Kızlar benm bazı günler bacak ağrılarım oluyor hatta üstüne basamıyorum sizde oldumu hiç
Bende dizden aşağısı sol bacağım üc hafta önce çok ağrıyordu ..yani cekemiyordum bile yatakta elimle çekiyordum ..yürüme zorlu falan yaşadım ..ama.iki günde geçti yel girmiş diye düşündüm ..iki üç aradan sonra tekrar oldu ama o derece değildi ..şimdi hiç birşey yok şükür ..

Gebelikte yel girmesi de çok oluyor ..
Ama bazı başka ağrılarda var eğer kemikde. Dolayı ise magnezyum kullandirir doktorun

X