2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ah canım teşekkür ederim cevabın için evet kullanıyorum iğne aspirini bıraktırdı ama iğneye devam dedi gece geldi sabah gelmedi yine aklımı alıyor ya resmen 😞
İnşallah sikintili birşey değildir ..tabi biz korkmakda haklıyız ..ama. doktorlar durmayan kanamadan korkun diyorlar ..Allah'ım sağlıkla nasip etsin

Kızlar günaydın dün gece yine benim kanamam geldi çok kötü oldum her gördüğümde tansiyonlarım düşüyor fakat dikkatimi geçen bir olay var her 1 hafta atladığım dönemde oluyor 8+4 olduk bugün fakat beni korkutuyor cumartesi özele gittim doktor hiç bir sorun yok dedi çok güzel gözüküyor dedi kanama alanında yok dedi kalbinide dinledik yeniden ama bu kan gelmesi beni korkutuyor 😞😞😞 içinizde benim gibi olan varmı???
Bende senin gibiyim lekelenme çok oluyor dediğin gibi kanama alanı felan yok neden olduguda belli değil inşallah sağlıcakla atlatırız.

Mide bulantılarınız ne durumda kızlar 8.haftam benim sabahtan akşama kadar devam çok iyi beslenemiyorum Buda modumu kaçırıyor

Mide bulantılarınız ne durumda kızlar 8.haftam benim sabahtan akşama kadar devam çok iyi beslenemiyorum Buda modumu kaçırıyor
Benim 10. haftam bitti biraz biraz düzel e var ama tam anlamıyla geçmedi özellikle akşamüstü başlıyor. Yavaş yavaş geçer inşaallah. Az az sık sık yemeye çalış. Meyve kuruyemiş falan ye mideni bastırır

Benim 10. haftam bitti biraz biraz düzel e var ama tam anlamıyla geçmedi özellikle akşamüstü başlıyor. Yavaş yavaş geçer inşaallah. Az az sık sık yemeye çalış. Meyve kuruyemiş falan ye mideni bastırır
Zaten hafif şeyler giyebiliyorum ona ramen midem bulandğı halde hep midemde boşluk hissi oluşuyor oda acaip hiç bşy yememiş gibi oluyorum sürekli

Kizlar nezle olmuşum ..sürekli hapsiriyorum ..sıkıntı yaratmaz inşallah..
Bende grip oldum öksürüyorum doktora gidince ne yapabilirim soracağım kalp atışı için gitmeyi beklerken hasta oldum😔😔 öksürük bebeği etkiler mi diye korkuyorum biraz dikkat et kendine ilerlemesin canım zor geçiyor gebelikte ilaç ve bitkisel hiçbirsey de yapamayinca

Zaten hafif şeyler giyebiliyorum ona ramen midem bulandğı halde hep midemde boşluk hissi oluşuyor oda acaip hiç bşy yememiş gibi oluyorum sürekli
Herkese farklı şeyler iyi geliyor bulantı için ben şunları denedim canım havuç, ayva üzerine limon sıkıp tuz ekleyebilirsin ,ekşi elma, ayran,yogurt,beyaz leblebi sabahları yağsız tost yiyebilirsin mideyi bastırıyor bana iyi gelenler az da olsa insallah tez vakitte bulantilarimiz biter

Bende grip oldum öksürüyorum doktora gidince ne yapabilirim soracağım kalp atışı için gitmeyi beklerken hasta oldum😔😔 öksürük bebeği etkiler mi diye korkuyorum biraz dikkat et kendine ilerlemesin canım zor geçiyor gebelikte ilaç ve bitkisel hiçbirsey de yapamayinca
Geçmiş olsun..bnde Perşembe günü gidecem hayırlısı ile..
Limon yiyorum çaya da limon sıkıyorum..inşallah ilerlemez ..
İnternette öksürmek hapşırmak zararlı değil diyor ama işte insan biraz tedirgin oluyor gene de ..

Geçmiş olsun..bnde Perşembe günü gidecem hayırlısı ile..
Limon yiyorum çaya da limon sıkıyorum..inşallah ilerlemez ..
İnternette öksürmek hapşırmak zararlı değil diyor ama işte insan biraz tedirgin oluyor gene de ..
Sağol canım benim de perşembe randevum inşallah güzel haberler alırız 🌺 evet öyle yazıyor biraz azaldı bugün daha iyi gibiyim bal ve limonlu su birde süt içtim ben bogazimi yumuşattı

Kizlar idrar kulturu sonucundan anlayan varmi

Eklentiler

• IMG_4408.jpeg
    IMG_4408.jpeg
    85,7 KB · Görüntüleme: 82
X