2023 Ekim Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bir daha bu işlere girmeyi düşünmüyorum çocuk faslı kapandı benim için
Canım şimdi böyle düşünmem normal ..bnde 7 defa negatif tüp bebekten sonra o kadar cokerdim ki sanki hayat bitmiş gibiydi ..çok zor bir durum Allah'ım sabrini ve kolaylığını verir.insallah kendiliğinden hamile kalır ve sağlıkla.kucagina alırsın .🤲🤲

Aynı durumdan muzdaripim. Benim son iki haftadır var. Ben en azından ilk üç ayı atlatana kadar lavabodan çıkınca elma sirkesi ile suyu seyrelttim. Onla taharet yapıyorum. En azından kasintimi aldı. Bir de sürekli ütülü iç çamaşırı giyiyorum.gecmezse bile en azından ilk üç ayı atlatana kadar sabrediyorum
Ben de sanırım beklemek istiyorum. Ama doktorum bişey olmaz dedi. Hatta biraz daha zaman geçsin ağızdan başlayacağız dedi

Ben hic su icemiyorum ya ama benim bulantim 7 ci haftada basladi 8.haftanin sonunda gecti en siddetli ozamandi simdi ara ara cok hafif bulaniyor hic kusmadim ac kalinca daha cok bulaniyor yiyince geçiyor 10+2 suan sanirim ben aansli olanlarsanim sadece asiri halsizim tabak kaldiracak halim olmuyor annem bende 10 gundur aagolsun o goruyor her isimi

Ben hic su icemiyorum ya ama benim bulantim 7 ci haftada basladi 8.haftanin sonunda gecti en siddetli ozamandi simdi ara ara cok hafif bulaniyor hic kusmadim ac kalinca daha cok bulaniyor yiyince geçiyor 10+2 suan sanirim ben aansli olanlarsanim sadece asiri halsizim tabak kaldiracak halim olmuyor annem bende 10 gundur aagolsun o goruyor her isimi
Bende 7.haftadayim inşaallah kısa sürede gecer henüz hiç kusmadim sen böyle yazınca bir umut oldu

Tevrübeli olan kızlar değerler transfer için iyi mi haftasonı olduğu için doktoruma gösteremedim de henüz
Screenshot_20231202-140459~2.png

Teşekkürler. Doğal ile fark var mı ki
Fark olmayabilir canım ama doğal siklusta 7-8 gün boyunca kan veriyorsun takip etmesi daha kolay Lh ve estradiol yükseliyor pik yapıyor sonra düşmeye başlıyor transfer ona göre oluyor progesteron transfer öncesi 3.88 di benim mesela bu rakamlar kişiden kişiye azda olsa fark gösterebilir o nedenle seninkini anlayamadım doktorun ne diyecek bakalım

Kizlar sizdede surekli bebeğime bisey olmuşumdur korkusu oluyormu doktor daha 18 inde suan 10+4 olduk ama ben hic tadini cikaramiyorum kafamda surekli olumsuz dusunceler oluyor🥹

Kızlar doktorum beni sağlık ocağına yönlendirdi. Hamilelik rutin testlerini sağlık ocağında yaptır hastanede çok pahalı tutar dedi. Hangi testler yapılıyor? Hastanede sadece toksoplasma ve rubella yaptıracağım

Kızlar doktorum beni sağlık ocağına yönlendirdi. Hamilelik rutin testlerini sağlık ocağında yaptır hastanede çok pahalı tutar dedi. Hangi testler yapılıyor? Hastanede sadece toksoplasma ve rubella yaptıracağım
Ben özelde hepsine baktırdım bütün bulaşı hastalıklara vs bakıldı adını hiç duymadıklarımw bile yani o derece fazla ama hepsi bulaşıcı diye gerekli dediler bilmiyorum gereklimiydi ama bakıldı 🤷🏼‍♀️

X