2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar benden kahverengi belli belirsiz bir akıntı geldi az önce az kaldı ağlayacağım sizde oldu mu böyle bişey transferim dündü

Kestim valla. Çok bıktım birsürü ilaç. Tekrar alayım mı diyorsun
Yaa yapmayın böyle şeyler ne yollardan geçerek sonuca ulaşıyoruz evet ilaçlar çok ve ağır ama lütfen sonucu pozitif düşününce hepsini unutacağız lütfen başla geri. Kimseye kulak asmayın herkes bir şey söylüyor

Canım doktoruna mutlaka danış ben bıraktım tekrardan alayım mi diye bak bu topik sayfalarında neler okudum ben belirti aramayın gerçekten hepimizde olacak diye bir şey yok kullandığımız ilaçlar da etki gösteriyor göğüsleri büyütüyor kimisinde bebek belirtileri olurken kimisinde hiç belirti olmaz ama pozitif görür

Of aynısı bende de var bide diyorlar ya tutunma olmuşsa ateş yükselir idrar rengi değişir vs bende onlar da olmayınca epey olumsuza bağladım
Yok canım bunlar normal yani bide adet yaklaştığı için zaten belirti olur ilaç kesilir mi hiç bide kasık bacak ağrısı olumlu yazmış herkes

Kızlar benden kahverengi belli belirsiz bir akıntı geldi az önce az kaldı ağlayacağım sizde oldu mu böyle bişey transferim dündü
Alahallah normalde belirtiler arasında yer alır ama tabi transferden kaç gün sonra bilmiyorum kötüye yorma asla belki kalıntı vardı geldi o da olabilir böyle şeyler strese sokma kendini lütfen

Hemşireye danışmadan ilaç bırakılır mı ? Tabiki ilacınızı hemen alın hemen . Saatiniz neyse ilacinizi alın. Biz normal hamile kalmaya calisan kişiler değiliz maalesef. O ilaçlar bize yardımcı oluyor. İlaçlar olmasa olmaz. Sonuçta östrojen hormonu lazım embriyoyu tutmak için. Tabiki hemen ilacınızı alın. Olur ya da olmaz doktorun söylemeden ilaç bırakma. Ayy bak şimdi stres oldum kız tedavi olmuşsun o kadar niye kafana göre birakiyorsun

Alahallah normalde belirtiler arasında yer alır ama tabi transferden kaç gün sonra bilmiyorum kötüye yorma asla belki kalıntı vardı geldi o da olabilir böyle şeyler strese sokma kendini lütfen
Aşkım daha dün 1 bugün 2 başka bişey olmasından korktum 5-6. Günde olsa umutlanayım ama suan görünce çok moralim bozuldu

Of aynısı bende de var bide diyorlar ya tutunma olmuşsa ateş yükselir idrar rengi değişir vs bende onlar da olmayınca epey olumsuza bağladım

Arkadaşım beta iyice yükselince idrar rengi değişiyor ki birde fazla su içtiğini düşünürsen belirti bekleyip kendini üzme sabredeceğiz başka çaremiz yok

Korkma bana doktorum kanama olabir demişti ilk transferde düşük kanaması 1 gün sonra olmaz bence
Demi ya bana da demiştiler kırmızı kanama şeklinde olmadıgı sürece sorun yok gelebilir demiştiler neyse Allaha emanet ettim inşallah herşey yolundadır

Demi ya bana da demiştiler kırmızı kanama şeklinde olmadıgı sürece sorun yok gelebilir demiştiler neyse Allaha emanet ettim inşallah herşey yolundadır
İçini ferah tut güzel düşün düşünnokadar şey yaşamış biri olarak söylüyorum üzülmenin hiç faydası yok güzel günleri hayal et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…