2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Evet kuzum çift embriyo. Bende senle konuşunca aklımda kalmış beni odaya aldılar önlük falan giyindim bekliyordum yatakta birden fırladım eşimde şok dedim bana tahlil yapmadılar ne tahlili dedi dedim topik var orda gördüm bi arkadaşın iptal olmuş diye sonra sorarız dedi sorunca da böyle bir tepki aldım işte ne bileyim hayırlısı olsun dedim. Bişey diyemiyoruz işte ellerindeyiz sonuçta.

Kızlar ben 3gun ust üste hep regl masajları yaptım kendimi çok zorladım mi ne yaptıysam pembe leke geldi iki kez tuvalete gittiğimde de geldi ama adet gibi degil çok az minicik çok açık pembe hasta oldum sandım da bu ilaç bitince olurmuşum zaten regl de degil masajı yapmasamiydim keske kafam karıştı korktum

Allah Allah niye öyle oldu acaba masajı yapma istersen kuzum ilacı kullan ve bekle bence çok az kaldı

Ağrı bacaklara vuruyorsa bilin ki pozitif tek bir kere bile pozitif gormeyen ben geçen bahar başı ikinci denememde görmüştüm. Ve o bacak ağrısı benim tek ciddi belirtimdi tuhaftı.
Ciddi olamazsın.. benim ağrı bacaklara vurunca kesin adet olacam diyip tüm ilaçları kestim bugün transferin 3. Günü. Sinir oldum

Yaaa telaslandirdim kusura bakma gercketen ben de mesela bakıyorum herkese serum veriliyor bana vermiyor o serumu illa sordum vs bunun gibi çok şey var. Herkes farklı merkezler farklı dolayısıyla süreç de farklı ilerliyor. o embriyo oraya gitti mi daha tamamdır Allah yazdıysa gelir yoksa da napalim nasip .

Ciddi olamazsın.. benim ağrı bacaklara vurunca kesin adet olacam diyip tüm ilaçları kestim bugün transferin 3. Günü. Sinir oldum
Ne ? İlaçları mi kestin ? Transferin 3. Günü olacak iş mi ? Kesinlikle öyle düşünme. Adet belirtisiyle gebelik belirtisi çok benzer. İlaçlar çok çok önemli. Dakikası dakikasına. Ve burda okuduğun her şey illa ben de olmadı kesin adet olacam diye yaptığın stres belki oluru varsa da çıkmaza sokar.

Kestim valla. Çok bıktım birsürü ilaç. Tekrar alayım mı diyorsun

Kız sen deli misin ilaçlar kesilir mi daha çok yeni ne olacağı belli değil yapma devam et ilaçlarına belirti olabilir ki bence öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…