2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ya ben böyle aklımda kalan arkadaşları sordum ama transferinden 5 gün geçmiş arakadaslar sürecinizi bizimle de paylaşabilirler mi ? Tam olarak kaç gün yattiniz ? Yeme içme vs dikkat ettiğiniz şeyler nedir ? Şuanda farklılık belirti diye düşündüğünüz nedir özellikle çift embriyo olanlar

Ya ben böyle aklımda kalan arkadaşları sordum ama transferinden 5 gün geçmiş arakadaslar sürecinizi bizimle de paylaşabilirler mi ? Tam olarak kaç gün yattiniz ? Yeme içme vs dikkat ettiğiniz şeyler nedir ? Şuanda farklılık belirti diye düşündüğünüz nedir özellikle çift embriyo olanlar
Evet arkadaşlar transferi olan oldum desin, sonuç alan sonucu bizimle paylaşsın 😍

Ben hala yatıyorum annem izin vermiyor ☺️daha önce kayıplar yaşadığım için bol bol yoğurt süt tüketiyorum evdeyim işe gitmiyorum inşallah hepimiz güzel haber alacağız 🙏🏻

Kızlar bende bugün opuya girdim sadece 4 toplanmış keşke sayı fazla olsaydı ama kısmet işte … inşallah kalite iyidir de embriyo oluşur taze transfer 3. Gün yapacağım dedi
Bakalım …

Kızlar bende bugün opuya girdim sadece 4 toplanmış keşke sayı fazla olsaydı ama kısmet işte … inşallah kalite iyidir de embriyo oluşur taze transfer 3. Gün yapacağım dedi
Bakalım …
Hakkında en hayırlısı neyse o olsun canım önemli olan kalitesi inşallah çok güzel embriyolar oluşur 😍😍

Yok canım ya paylaşmıştım. İptal oldu benimki . Son kpntrolde hormon değerleri yüksek çıktı. Risk almak istemedi doktor.
Tamam kuzum hatırladım pardon 🙏🏻 hayırlısı öyleymiş demekki ve biliyomusun bana hiç test yapmadı doktor özellikle söyledim e2 bakmayacak mısınız yada başka bişey diye transfer günü gerek yok dedi bakılıyormuş dedim kim diyor onu dedi internette gördüm dedim 🫣 gerek yok dedi aldılar beni transfere bişey diyemedim bende hayırlısı olsun artık 🤔

Tamam kuzum hatırladım pardon 🙏🏻 hayırlısı öyleymiş demekki ve biliyomusun bana hiç test yapmadı doktor özellikle söyledim e2 bakmayacak mısınız yada başka bişey diye transfer günü gerek yok dedi bakılıyormuş dedim kim diyor onu dedi internette gördüm dedim 🫣 gerek yok dedi aldılar beni transfere bişey diyemedim bende hayırlısı olsun artık 🤔
Transfer öncesi son kontrolde genelde alıyorlar ama işte her doktorun yöntemi farklı. Seninki yine seni dinliyor benim ki direkt ne desem hiiicc ben ne bilirsem o. Hayırlısı elbette. Adeti bekliyorum. Duphaston ve estrofem kullanıyorum 10 günlük. Sebebini bile sormadım. Senin ki çift embriyo mu

Arkadaşlar merhaba yeniyim buralarda. Transferim 12 aralık da olacak inşallah. Bi çok ilaç kullanıyorum ama beni en çok Progestan dex zorluyor sabah akşam göbekten yapıyorum ve acıtıyor. Başka kullanan var mı
Ben ikinci denememde kullanmıştım. Çok ince bir iğne aslında bazen acı yapar bazen hiç hissetmedim. Eşim yapıyordu göbekten. Onu ihmal etmeyin saatinde ve mutlaka doğru vurun olur mu . Geçmiş olsun

X