2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kizlarrr merhaba benide ekleyin dünden yazdım görmediniz

Merhabalar arkadaşlar herkese iyi akşamlar bende Aralik 22 gibi isallah transfer olacağım 2 adet 5 Aa dondurulmus embriyom var doktorum istersen tek koyalım istersen ikisini koyalım dedi aklım karisti ne yapacağım bilmiyorum bu arada 5 yaşında yine tüp bebekle kızım olmuştu ona da 2 tane transfer etmişlerdi 1 i tuttu çok şükür bu postu görünce birbirimize destek olalım diye yazdım hepinize cokkk selam isallah herkes alır kucağına bebisleri

Arkadaşlar merhaba yeniyim buralarda. Transferim 12 aralık da olacak inşallah. Bi çok ilaç kullanıyorum ama beni en çok Progestan dex zorluyor sabah akşam göbekten yapıyorum ve acıtıyor. Başka kullanan var mı
Benimde göbekten sabah akşam bende zorlanıyorum agrısı var yağlı ilaç olduğu için böylemiş.ilk tüp bebeğimde kalçadamdı o zman da oturamıyordum

Merhaba benim transferim 5 aralıkta oldu guncelleyebilirmisiniz ayın 18 de kan testi yapıcam transfer olanlar sonra siz neler yaşadınız kaşık ağrısı sızı veya başka birşey oldu mu ???

Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz
Yahu kızlar bana bi iğne verdi doktor sabah akşam yap diye ilk dozu tüp bebek merkezinde yaptılar ikincisini ben akşam evde yaptım bir acıyor ki anlatamam.
Göbekten kan sulandırıcı bende morluk yaptı hep ama kalçadan olan çok acıtıyor bide kan testine kadar vurulacakmışım herşey bebiş için dayan diyorum

Kızlar siz transfer öncesi ne kullandınız bnm doktorum estrofem verdi 5 gün sabah akşam kullan dedi sonra sabah öğle akşam kullan dedi ekopirin verdi günde 1 adet folik asit verdi birde d vitamini çok önemliymiş günde 10 damla onu verdi birde oxitide verdi 4 kutu iki gün arayla karnından vurul dedi oxitide kullanan var mı aranizda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…