2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ne güzel ben de isterdim ama ben korkuyorum erken doğum yaptığım İçin daha önce bana başka doktor söyle doktoruna bakmaz alttan o zaman dedi çünkü doğum yaptığın İçin düşük tehliken olur dedi ama ne mutlu sağlıkla al eline inş benimde haftaya kese görülecek bakalım

Anladım canım olsun sağlıkla alalım kucağımıza da ayy hadi inşallah hayırlı gör keseyi buraya da yaz

Prednol transferden sonra vücut bebeği mikrop görmesin öldürmesin diye sanırım Kayseri Acıbadem Mustafa hoca doktorum ben kalp atışına kadar kullanıcam mesela
Benim doktorum da Mustafa hoca. Kalp atışından sonra da 1 hafta yarım kullanıp öyle bırakacaksın canım

Benim doktorum da Mustafa hoca. Kalp atışından sonra da 1 hafta yarım kullanıp öyle bırakacaksın canım
Aaa çok sevindim aynı doktorda olmamıza .. size devam ettiği ilaç kaldımı kalp atımından sonra prednol corasprin estrofem progestan oksapar baya çok ilaç var çünkü

Aaa çok sevindim aynı doktorda olmamıza .. size devam ettiği ilaç kaldımı kalp atımından sonra prednol corasprin estrofem progestan oksapar baya çok ilaç var çünkü
Hepsi devam ediyor canım. Prednol her gün yarım 1 hafta, estrofem 10. Haftaya kadar, diğerleri de 12. Haftaya kadar kullanılacak. Oksapar ve corasprin için 12. Hafta da kararı gittiğimiz kadın doğum doktoru karar verecekmiş

Benim doktora kalsa corasprini şimdi kesecek geçen kanamam oldu Kayseridekiler 3 gün kestiler sonra devam oksapar kesselerdi iyiydi ya mosmor oldu hertarafım yapacak bişey yok katlanıcaz bebişler için siz kalp atımını kaçta gördünüz birde mesela kaç haftalık olduğunu nasıl hesapladılar

Benim doktora kalsa corasprini şimdi kesecek geçen kanamam oldu Kayseridekiler 3 gün kestiler sonra devam oksapar kesselerdi iyiydi ya mosmor oldu hertarafım yapacak bişey yok katlanıcaz bebişler için siz kalp atımını kaçta gördünüz birde mesela kaç haftalık olduğunu nasıl hesapladılar transfer günüm 19 Aralık

Benım transfer gunum 23 Aralık, cuma kese göreceğiz.
Değerlerden ikiz olmasından süpheleniyorlar.
Bende de hiç mide bulantısı yok
İnşallah canım ikiz olması daha güzel birbirlerine arkadaş oluyorlar Allah gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eylesin kimsenin kucağını boş bırakmasın

Bebeği ölçtü 6+4 dedi intermetten hesapladığımda 6+6 yazıyordu dün duyduk kalp atışını. Aynen oksapar gerçekten acıtıyor biraz alıştım eskisi kadar değil de morarmalar geçiyor bi süre sonra.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…