2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ya kızlar mesajım gerilerde kaldı belki güncel gören olur 12mm kese de bebek göremeyen sonra gören oldu mu ? Boş gebelik olabilir dedi doktor korkudan başka bir şey düşünemiyorum

Ya kızlar mesajım gerilerde kaldı belki güncel gören olur 12mm kese de bebek göremeyen sonra gören oldu mu ? Boş gebelik olabilir dedi doktor korkudan başka bir şey düşünemiyorum

Eklentiler

• Screenshot_2023-12-23-10-35-37-81_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-12-23-10-35-37-81_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    135,6 KB · Görüntüleme: 53
Canım tekrardan vajinal ultrasona baktır başka yerde mm olarak bir bilgim yok bebek kaç mm de gözükür bilmiyorum…

Canım ben devlette karından baktırmıştım 15 mm di bebek falan görünmedi. Alttan baksam görünebilir detay dedi ama ben müsait değildim alttan için, bugün kendi doktoruma gittiğimde netti her şey.

Herşey olabilir çok normal bu lekelenmeler benim şuan mevcut kahverengi lekelenmelerim ağrın sızın yoksa kanama çok değilse pıhtı yoksa sorun teşkil etmiyor diye biliyorum ben tabii yine de ne olursa olsun doktora bildirmek gerekiyor
Bir kaşık kadardı kahverengi doktora bildirdim zaten bir tek o gün gelmişti.

Yemin ederim öyle yaaa eskiler hiç böyle şeyler bilmezdi maşallah hepimzden de sağlıklılar çocukları da öyle 😂Ama bize herşey yasak oldu anlamıyorum ki sakat at falan nasıl olurda yasak olur en sevdiğim ya 😂😂
Ya işte zamanlama . Yediğimiz içtiğimiz her şey kusurlu neredeyse. Ben şöyle düşünüyorum her şeyin fazlası zarar 😄 sakatat ama kesinlikle yasak o ayrı 😄

Neden acaba ek bi hastalığınız var mı ? Gebelikte kortizon kullanımı ilk defa duydum ?
Bizim kullanım süremiz çok Yani hemen hemen1 ay olduğu için biranda bırakılmıyor kortizonlu ilaç azaltarak bırakılıyor çünkü halsizlik yorgunluk baş dönmesi vs yapıyormuş bir anda bırakılınca

X