2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlaaaaarrrrrrrcımmmm bebeğimin kesesini gördük çok şükür hatta ve hatta çok minikte olsa kalp atışını duyduk mercimeğimin 8 ocakta inşallah tam sesini duymaya gideceğiz
Yaaa canıııım çok sevindim senin adına bak kalp atışını da duymuşsun ikisi bir arada maşallah

İnşallah hayırlısıyla güzel sonuçlar alırız kucağımıza alırız hepimiz dua edelim bekleyelim az kaldı inşallah cumartesiye
Ay valla hiç geçmiyor benim için ama inşallah sabrımızın sonu selamete çıkar rabbim boş çevirmesin hiçbirimizi bu zahmetli yoldan çünkü bu yolculuk normal anne olabilmekten çok daha farklı.

Kızlar 12 aralıkta 5. Gün embriyo transferi olup kalp atışını duyan var mı ? Kese gördükten kaç gün sonra kalp atışını duydunuz ?
4.5mm kese yolk sac görüntüsünü gördü doktorum bugün 2 hafta sonra kalp atışı için çağırdı

Ay valla hiç geçmiyor benim için ama inşallah sabrımızın sonu selamete çıkar rabbim boş çevirmesin hiçbirimizi bu zahmetli yoldan çünkü bu yolculuk normal anne olabilmekten çok daha farklı.
Kesinlikle katılıyorum ama bak yanlız değiliz ben kimseye diyemedim şeyleri burda okuyorum aynı benim gibi bizler gibi düşünen hisseden o kadar insan var ki.. yanlız değiliz burada birbirimizi anlıyoruz gerçekten o yüzden sonu çok güzel olsun hepimiz için

Teşekkür ederim
Ben şubatta transfer isticem kalan embriyoyu
Sen ne zaman düşünüyorsun bi sonrakini
Canım ben eşimle beraber en az üç ay eliminasyon + vitamin takviyelerini kullanayim daha sonra yeni bir merkezde tedaviye başlayayım diye düşünüyorum inşallah. Tabi bu üç aylık sürede üniversite hastanesine gidip detaylı bir muayene olmak ve yapılması gereken işlemler varsa onu yapmak istiyorum inşaallah. Lenfosit aşısı, prp vb işlemler gerekli mi en azından bu konuda bana rehber olur diye düşünüyorum. Ara vermen mantıklı kuzum en azından vücudunu kalbini ve ruhunu dinlendirmis olursun. Daha güçlü bir şekilde bismillah der başlarsın kuzum. Allah'ım yar ve yardımcın olsun. Kalbimizin hüzün limanına yanastigi şu günlerde bol bol dua et canım. Çaba göstermek bizden en güzeli için takdir Rabbimden unutma canım

Bizde kimseye söylemedik bunca sıkıntımız arasında maddi manevi olarak buna karar verdik demekki zamanı bu zamanmış hiç aklımıza da gelmezdi rabbim geç eylesin güç eylemesin inşallah kolaylaştırsın bize bi tutunsunlar inşallah bi haberlerini alalım gerisi çok güzel olur hayırlısıyla

Aynen öyle inşallah alıcaz ben inanıyorum sizin için de dua edeceğim inşallah

Gerçekten öyle ama üzülüyorum kendi halime ve bizlere yani. Keşke bizlerde hiç acı çekmeden hamile kalsak
Hiç öyle düşünmeyin en azından rabbim bize acıyla da olsa bir evlat sahibi imkanı veriyor ya hiç olmasaydı ya hiç derdimizin dermanı olmasaydı o zaman daha çok acı çekmez miydiniz en azından acılarımız şimdi gelip geçici bebeğiniz doğumunu düşünün ailenize katıldığında vereceği mutluluğu düşünün onu emzirdiğiniz zamanları düşünün sizce vurulduğunuz küçücük bir iğneyi hatırlar mısınız.

Arkadaşlar 2019 yılında bir arkadas bu kitabı çevirmiş ve özetlemiş rehber niteliğinde özellikle.pcos lu olan arkadaşlarım için ayrıca ivf ile tedavi gören herkes bir kere göz atmalı bence sizinle de paylaşmak istedim. İyi akşamlar dilerim

Thread 'Dr. Felice Gersh, PCOS SOS adlı kitabın özeti.' Popüler Konu - Dr. Felice Gersh, PCOS SOS adlı kitabın özeti.

Arkadaşlar siz kullandığınız ilaçları aile hekimine yazdırıp öyle mi alıyorsunuz eczaneden? Ben bu zamana kadar hiç öyle yapmadım ama bugün duphaston, prednol ve progesteron alacaktım toplamda 700tl dedi eczane ama aile hekimine yazdırırsan daha uyguna alırsın dedi. Siz nasıl alıyorsunuz ilaçları?

Benimde üçüncü denemem bu kasık ağrısı ve bacaklarda ağrı bende de çok oluyor ikisi direk negatif ti inşallah bu sefer güzel sonuçlar alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…