2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar selam, 25 Aralık'ta çift emriyo transferi oldum. Bugün 8. Günüm dayanamayıp akşam eve gelince test aldım yaptım silik çizgi çıktı, sizin de silik çıkıp sonradın da kanda pozitifi gördünüz mü
IMG_20240102_182812.jpg

Kızlar selam, 25 Aralık'ta çift emriyo transferi oldum. Bugün 8. Günüm dayanamayıp akşam eve gelince test aldım yaptım silik çizgi çıktı, sizin de silik çıkıp sonradın da kanda pozitifi gördünüz müEki Görüntüle 3362494
Ben de 9. Gün yapmıştım testi silik çıkmıştı ekleyeyim hatta fotoğrafını
20231230_112443.jpg
ve bugün pozitif sonucumu aldım. Umarım siz de alırsınız, keyifle geçirin kalan günleri😊🧿

Ben de 9. Gün yapmıştım testi silik çıkmıştı ekleyeyim hatta fotoğrafınıEki Görüntüle 3362505 ve bugün pozitif sonucumu aldım. Umarım siz de alırsınız, keyifle geçirin kalan günleri😊🧿
Çok sevindim sizin adınıza, sağlıkla kucağınıza alın inşallah, siz sabah saatlerinde mi yapmıştınız bu testi? Ben hayal görüyorum sandım ama var silik çizgi benimkinde de. Siz de keyifle geçirin kalan günleri💙🍀🙏

Çok sevindim sizin adınıza, sağlıkla kucağınıza alın inşallah, siz sabah saatlerinde mi yapmıştınız bu testi? Ben hayal görüyorum sandım ama var silik çizgi benimkinde de. Siz de keyifle geçirin kalan günleri💙🍀🙏
Çok teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için, umarim hepimiz öyle geçiririz 🙏 Testi sabah 11 de yapmıştım. Transferim de öğleden sonra yapılmıştı. Ben negatif diye algıladım sonradan geldi aklıma bundan daha silik test cubuklariyla hamile olan yakınlarım 😊

Sevgili pozitif haberini alan arkadaslarim belirtileriniz nasilsi yazarmisiniz
Transfer den sonra ki gün kasıkta iğne batması hissi, bel ağrısı başladı. Sonrasında göğüsler de şişme ve aşırı hassasiyet ama bu ilaçların etkileri de olabilir çünkü bende hep olmuştu, minik bi kan damlasi ve 10. günde falan kahverengi akıntı. Ama minik bir tavsiye; asla belirti aramayın. Çünkü inanın tamamen vücutla alakalı bir durum ve bazen 0 belirtiyle bile geçirebilirsiniz süreci. İçinizin rahat etmesi adına doktorunuza danışın 😊

Transfer den sonra ki gün kasıkta iğne batması hissi, bel ağrısı başladı. Sonrasında göğüsler de şişme ve aşırı hassasiyet ama bu ilaçların etkileri de olabilir çünkü bende hep olmuştu, minik bi kan damlasi ve 10. günde falan kahverengi akıntı. Ama minik bir tavsiye; asla belirti aramayın. Çünkü inanın tamamen vücutla alakalı bir durum ve bazen 0 belirtiyle bile geçirebilirsiniz süreci. İçinizin rahat etmesi adına doktorunuza danışın 😊
Bebeginizi saglikla kucaginiza alin insallah❤️🙏 28 aralikta cift emriyo transferi oldum. Bugun 5. Gunum hic belirtim yok. Baska embriyomda
Olmadigi icin endiseliyim biraz engel olamiyorum maalesef🥹

Bebeginizi saglikla kucaginiza alin insallah❤️🙏 28 aralikta cift emriyo transferi oldum. Bugun 5. Gunum hic belirtim yok. Baska embriyomda
Canım benimde 7. Günüm fakat pek bi belirtim var diyemem kendini çok dinlenemeye çalış cunku ilaçların da etkisi olabiliyor böyle söylüyorum ama kendime gelince hüngür hüngür ağlıyorum belirti yok diye 🥹

Ahh hayiirr💜💜 Hep pozitif bakıyoruz. Benim daha önce ki yaptırdığım yerde bir hanım vardı, yaşı da büyüktü benden ve 2. denemesi de negatifti. Yani doktorlar o kadar olumsuz konuşmuş ki bitti artık anne olamayacağım vs modundaydı. Bir zaman sonra doğum haberini vermek için aradı beni😊" Her şeyin bir zamanı var; zamanından önce istersen zamanından önce kaybedersin. " diye bir söz var. Yıllardır duvar kağıdım. Asla modunuzu düşürmeyin 💜💜💜

Ahh hayiirr💜💜 Hep pozitif bakıyoruz. Benim daha önce ki yaptırdığım yerde bir hanım vardı, yaşı da büyüktü benden ve 2. denemesi de negatifti. Yani doktorlar o kadar olumsuz konuşmuş ki bitti artık anne olamayacağım vs modundaydı. Bir zaman sonra doğum haberini vermek için aradı beni😊" Her şeyin bir zamanı var; zamanından önce istersen zamanından önce kaybedersin. " diye bir söz var. Yıllardır duvar kağıdım. Asla modunuzu düşürmeyin 💜💜💜
Harikasiniz, motivasyonunuz icin cok tesekkurler❤️🙏

Ya hiç bilmiyorum dün eşimin yüzünden gittik erkenden test verdik 6.62 çıktı test yapmıştım silik çıktı ama bazen göğsüm ağrıyor bazen bacaklarım kasığım sonra geçiyo ekstra bir şey yok senin varmı canım
Ben de regl olacak gibi belirti oluyor hafif kasıklarımda bel ağrım yok mesela çok yattığımızdan hafif oluyordu geçti göğüslerim şiş ama ilaçlarında etkisi ya o zaman pozitif senin inşallah kaçıncı gününde aynı değil miydik senle öyle hatırlıyorum sanki 🥰 inşallah güzel haberler verelim haberlerini bekliyorum 🤲🤲

:anneadayı: :anneadayı:Kızlar herkese merhaba. İnşallah herkes hayırlısıyla hayırlı bir evlada kavuşur. Ben aralık ayı transfer olacaklar diye bir başlık göremediğim için açtım burayı. Aralık ayında transfer olacakları bekliyorum 🌸

ANNE ADAYI :anneadayı:
TRANSFER TARİHİ​
EMBRİYO​
DURUM​
@Mystery30614 KASIM:anneadayı:
@whiterabbit23 ARALIK🙏
@nazlidrc4-5 ARALIK:anneadayı:
@Umut96926 ARALIK:KK43:
@ilaybelis7 ARALIK2 Embriyo:anneadayı:
@ShErlok925 OCAK2 Embriyo🙏
@Maviyasemin1 ARALIK:anneadayı:
@pinar783413 ARALIK