2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Peki doktorun ilaçların dozunu değiştirdi mi
Canim kadin dogum ilac kismina karismiyor.kendi tup bebek doktorum kalp atisini duyunca estrofem kesilicek diger ilaclara 12.haftaya kadr devam bunu ayni sekilde dogum doktoruna da soyledim tamam dedi. Ilac azalmasi bende isterdim gunde 4 defa estrofem 2 defa prolutex 1 oksapar coraspirin 8 saat aratla da fitil haftada bir kere de intralipid serum kullaniyorum

canım yapabileceksen en güzeli zaten. inşallah sağlıkla kucağına alırsın

Merhaba hayırlı olsun darısı başıma bilenler varsa cevaplayabilir mi sormayı unuttum bugün 13.00 de transfer oldum sağa sola dönüp yatmak sorun oluyor mu Bilen var mı acaba

Merhaba hayırlı olsun darısı başıma bilenler varsa cevaplayabilir mi sormayı unuttum bugün 13.00 de transfer oldum sağa sola dönüp yatmak sorun oluyor mu Bilen var mı acaba
Merhaba bende yeni transferim aksine doktorum yarım saat dizlerim yukarda yatırıp normalde yan yatışı tavsiye etti hayırlı olsun inşallah şimdiden

Bilmiyorum ki canım cumartesi test günüm eğer yükselirse ozamana netleşir herhalde mutlaka haber vereceğim bende senden güzel haberler bekliyorum dualarımdasın

Çok çok sevindim senin adına. Ben sana demiştim dış gebelik değildir içini ferah tut diye. Çok şükür rabbime. Gözün aydın canım inşallah keseyide göreceksin

Canım bende varım 28 aralık tek embriyo transfer edildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…