2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım benimde 5+5 transfer tarihine göre internette yazan o yani 12 aralıkta transfer oldum bugün sadece kese gördük haftaya çarşamba tekrar çağırdı

Canım benimde 5+5 transfer tarihine göre internette yazan o yani 12 aralıkta transfer oldum bugün sadece kese gördük haftaya çarşamba tekrar çağırdı
Benimde 11 aralikti transfer canim.InsALLAH saglikli bi sekil de duyariz.kesenin milimini fln soyledi mi

Benimde öyle hesapladı 5+2 kalp atışları için haftaya çağırdı

Merhaba kızlar opudan sonra 2. reglisini 15 gün falan erken görüp transfer olan var mı aranız da

Merhaba kızlar pozitif aldıktan sonra ilaçların dozlarını yeni doktora mı soracağız nasıl yaptınız siz yeni doktorunuz mu doz ayarlaması yaptı. Aydınlatır mısın beni lütfen.

İnşallah çok teşekkür ederim destekleriniz için. İnsanın iyi şeyler duymaya ihtiyacı oluyor
bunlar gerçek şeyler canım yaşadığımız şeyler. Bir anne adayı olarak ne olursa olsun endişeleniyoruz alamıyoruz kendimizi ama hep güzel düşün güzel olsun.. 5.6. Ve 7. Gün negatif görmüş biri olarak hala umudum var pozitif çıkacak modundayım

Merhaba kızlar pozitif aldıktan sonra ilaçların dozlarını yeni doktora mı soracağız nasıl yaptınız siz yeni doktorunuz mu doz ayarlaması yaptı. Aydınlatır mısın beni lütfen.
İlaçlara en az 10.haftaya kadar devam ediliyor zaten canım tüp bebek doktorun yönlendirir seni sonrasinda da sectigin kadın doğum doktorunu bilgilendirirsin o karar veriyor benim bu sekilde oldu.kalp atışına kadar tüp bebek doktoruna devam ettik sonra başka doktora geçtim.

Benim tüp bebek doktorum başka şehirde olduğu için mecburen başka doktor bulmalıyım canım. Anladığım kadarıyşa ben yeni doktora kullandığım ilaçların isimlerini ve dozlarını söyleyeceğim oda uygun bulduğu şekilde düzenleyecek dimi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…