2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım kabızlık bende çok duphalac içmeden tuvalete gidemiyorum. Ama o da çok sancı yapıyor karnıma ne yapacaz hiç bilmiyorum
Evet Duphalac inanılmaz gaz sancısı yapıyor. Şişiriyor bildiğin bağırsakları da çok geç çalıştırıyor. Sancisiyla kalıyor . Sabah aç karna bir kapak akşam aç karna bir kapak ama affedrrsinislz gene kendini zorlamak zorunda kaliyorsun yetmiyor. İnan ki gaz sancisina da razıyım yeter ki beni transfer sürecinde kabızlık zorlamasin. Bugün aile hekimine söyledim. Bol kuru kayısı kuru erik ye dedi. Komposto da yapacağım. Ama inan o da hiç etki etmemişti. Geçen sene kabızlıktan çok ağlamıştım transfer sürecinde.

Bana da kayısı falan hiç etki etmez. İster istemez şuraya rağmen ıkınıyorum

Ben de cumartesi göremedim yarın tekrar çağırdı ama ben bir daha bekleyip gidicem. Benim kese 10 mm bebek te yoktu. Sat 21 kasim. İnşallah 2 ci gittiğimizde kalplarini duyarız bütün gün dua ediyorum elimden başka bişey de gelmiyor

Haftamız da aynı mı? Sat 23 kasım benim 9 aralıkta transfer oldum tüp bebek. Bu kadar umutlanmışken inşallah görürüz bebeklerimizi. Sizi de vajinal mı muayene etti peki?
Evet haftada aynı 7 Aralık transfer oldum.Insallah ama çok stresliyim korkuyorum.Vajinal muayene etmedi bakalım perşembe günü hayırlısı ile belli olacak.TRabbim inşallah hayırlı haberlernasip etsin herkese

Kızlar ctesi opu olmuştum pazar günü 7 embriyo vardı hastaneden aradılar hala 7 tane bu süreci bilmediğim için sormak istedim iyi demi 3. Gün bu sayı

Kizlar meraba ben keseyi bugun gormeye gittim.ama kalb atisini duymadi doktor vajinal muyane yapalim dedi ben kabul etmedim.tekrar pazartesi gidicegim kalp atisi icin.
Ve doktor benim adetime gore hesaplamadi sistemde transefer gunume gore 5.gun emb.transfer olarak hesaplicaz dedi ona gore de 5+6 gunluk oluyor.ins pazartesi bende duyarim kalp atisini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…