2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

transferim bugün 5. günü (transfer gününü saymazsak)
dün akşam belli belirsiz, 1 damla pembe-kahve leke gördüm günlük pedde.
bu sabah da kahverengi damar gibi akıntım oldu. hemen merkeze yazdım, proluex’i sabah-akşama çıkardılar 1 kereden.
coraspsini tamamen durdurdular, kullanmayacakmışım artık . progesteron fitili ve kan sulandırıcı iğne de durdu

yerleşme kanaması için çok erken değil mi, hiç ümitlenmeyeyim😢
zaten ağrım da var epey. sanırım kendimi hafiften kötüye alıştırsam iyi olacak 😞
Canım sakin öyle düşünme benimde transfer günü hariç 2.günümde kırmızı iki damla kan geldi coraspin kestiler zaten km sulandırıcı kullanıyorum ve hiç bir belirtim de yok adet olacak hissi var gibi kasigimda o kadarcık o zaman bende mi olumsuz düşüneyim lütfen öyle deme yarın 8.günüm bi kan vermeyi düşünüyorum

Kızlaaaaarrrrrrrcımmmm bebeğimin kesesini gördük çok şükür hatta ve hatta çok minikte olsa kalp atışını duyduk mercimeğimin🥹🫶🏻🥺 8 ocakta inşallah tam sesini duymaya gideceğiz🤲🏻🤲🏻😍
Allahim şükürler olsun 🤲🏻🙏 Rabbim sağlıcakla kucağına aldığın günü de göstersin darısı bizlere amiiin 🤲🏻💓

Dün adet olacakmış gibi hem belim hem karnım ağrıdı bugün tek belim ağrıyor ama kesin ilaçlar yapıyor ilaçları içince oluyor . Mesala ben 11 de içiyorum ilaçları 12 de başladı belimin ağrısı 13.30 dada iğneyi vuruyorum .
Dilerim ki bebeğinin tutunma belirtileridir 🤲🏻💓

İnşallah canım diğer negatifde ilaçlar aynıydı tek bir gün belim agrımıstı . Birde bacağım agrımıstı . Bunda bacağım agrımiyor ama arada ince sızı gibi bişey girip çıkıyor
Bunda pozitif sonuç alırsın Allah’ın izniyle canım benim belirti yasamadan pozitif görenler var Allahim nasip etsin bizlere de 🙏💓🤲🏻

bunlar gerçek şeyler canım yaşadığımız şeyler. Bir anne adayı olarak ne olursa olsun endişeleniyoruz alamıyoruz kendimizi ama hep güzel düşün güzel olsun.. 5.6. Ve 7. Gün negatif görmüş biri olarak hala umudum var pozitif çıkacak modundayım
Ama 5-6-7 günler çok erken ben 9. Günde test yaptım onda bile belli belirsiz çıkmıştı. Burda 30 hcglerle öğrenip 1000 lere ulaşan çok oldu. Bazı bebekler biraz tembel oluyor galiba 😊

Nasılsın her şey yolunda mı
İyiyim canım benim test günümü bekliyorum bugün gece 04.00 gibi lavaboya kalkınca regl gibi hafif ağrı hissettim ama günüm değil yarın ya da perşembe günü regl günüm bakalım ama belirtilerim regl belirtileri gibi göğüs ağrımda aynı şekilde sen nasılsın nasıl gidiyor yolunda mı herşey 🤲

Merhaba kızlar pozitif aldıktan sonra ilaçların dozlarını yeni doktora mı soracağız nasıl yaptınız siz yeni doktorunuz mu doz ayarlaması yaptı. Aydınlatır mısın beni lütfen.
Tum bebek doktorunun dedigi sekil kullaniyoruz.o sadce bilgi amacli ilaclarimi soyledim

transferim bugün 5. günü (transfer gününü saymazsak)
dün akşam belli belirsiz, 1 damla pembe-kahve leke gördüm günlük pedde.
bu sabah da kahverengi damar gibi akıntım oldu. hemen merkeze yazdım, proluex’i sabah-akşama çıkardılar 1 kereden.
coraspsini tamamen durdurdular, kullanmayacakmışım artık . progesteron fitili ve kan sulandırıcı iğne de durdu

yerleşme kanaması için çok erken değil mi, hiç ümitlenmeyeyim😢
zaten ağrım da var epey. sanırım kendimi hafiften kötüye alıştırsam iyi olacak 😞
Merhaba, öncelikle güzel sonuçlar almanızı diliyorum 🙏 Merkeziniz önlem amaçlı hareket etmiştir, gönlünüzü ferah tutun. Ben transferimin 2. günü kaşığımda iğne batması hissi yaşadım, 2 gün sonra günlük pedde kırmızı minik bir leke gördüm. Transferimin 10. Gününden itibaren kullandigim vajinal fitilin fazla olup atılan kısminin da kahverengi akıntılı olduğunu görmüştüm. Minik bir endişelendim ama araştırınca doğal olduğunu anlayıp üzerinde durmadım. Bugün kan verdim, daha sonucum çıkmadan o kahverengi akintiyi doktoruma sordum yerlesme/yuvalama belirtisi o dedi ve gerçekten de öyleymiş. Yani gönlünüzü hep ferah tutun😊 Olaylara nasıl bakarsak onu büyütürüz💜 Tekrardan güzel sonuçlar almanız dileğiyle..

ben bugünde test verdim 6,48 çıktı kızlar doktor kimyasal olmuş dedi
Çok geçmiş olsun canım. Allah'ım en güzel zamanda sağlıklı hayırlı afiyetli uzun ömürlü evlatlar nasip etsin canım 🤲 Rabbim gönlüne sabır ferahlık versin. Rabbim bekletiyorsa guzellestiriyordur canım. Hakkında ömründe en güzeli olsun 🤲💐😔

Kızlar benim lekelenmem hala devam ediyor. Bugün proluton depot yaptırdım dün akşam başladı. Kesildi sanmıştım ama yine gelmiş. Keseyi de bugün gördüm doktor hiçbir sıkıntı yok dedi ama içim rahat etmiyor haftasonundan beri ayaktayım sürekli ondan mı acaba 😔
Ben de de çok ayakta kalınca ve ya iş görünce oluyor canım dinlen bol bol.

X