2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Aynen canım durumunu anlat güzelce ilaclarinida o zaman daha çok ilgileniyorlar genelde bilgileride oluyor tüp bebek deyince yani iyi birine denk gelirsin inşaallah

Kızlar benim lekelenmem hala devam ediyor. Bugün proluton depot yaptırdım dün akşam başladı. Kesildi sanmıştım ama yine gelmiş. Keseyi de bugün gördüm doktor hiçbir sıkıntı yok dedi ama içim rahat etmiyor haftasonundan beri ayaktayım sürekli ondan mı acaba

Üzüldüm kaçla öğrendin nasıl seyretti bide kaçıncı gün embriyosuydu?
3. Gün embriyosuydu 10. Gün 10.56 çıktı 12. Gün 6 çıktı 10.gün akşamı hafif lekelenmem oldu hala da devam ediyor
Çok cok geçmiş olsun. Ne denilebilir. Bazen olmamasinda bile bir hayır vardır. Tez zamanda çabasız bebeğinize kavuşmanızı diliyorum
Evet hayırlısı elimde 1 adet 5. Gün embriyom var en azından bu ay ara verip şubatta onu transfer isticem bakalım ilk denememdi bu 5. 6.günden sonra hiç bi belirtim kalmamıştı umudum da yoktu zaten

Ekbbk emojimi değiştirirmisin

transferim bugün 5. günü (transfer gününü saymazsak)
dün akşam belli belirsiz, 1 damla pembe-kahve leke gördüm günlük pedde.
bu sabah da kahverengi damar gibi akıntım oldu. hemen merkeze yazdım, proluex’i sabah-akşama çıkardılar 1 kereden.
coraspsini tamamen durdurdular, kullanmayacakmışım artık . progesteron fitili ve kan sulandırıcı iğne de durdu

yerleşme kanaması için çok erken değil mi, hiç ümitlenmeyeyim
zaten ağrım da var epey. sanırım kendimi hafiften kötüye alıştırsam iyi olacak

Allahim sağlıcakla hayırlısıyla 2.denemende pozitif sonuç alıp hayırla kucağına almanı da nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…