2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Hanımlar benim gibi dogal transfer olanlar transfer sonrası hangi ilaçları kullandınız?
Oksapar günde 1
Progestan iğne günde 1
Progestan fitil günde 6
Estrofem vajinal günde 2
Estrofen oral günde 1,5
Prograf günde 2
Coraspin günde 1
2 çeşit vitamin günde 1
Folik asit günde 1

Hepsi 12.haftaya kadar devam

Sanırım 12.haftaya kadar yataktan çıkamıcam baş dönmesi halsizlik ilaçlar beni mahvediyor ya da hamilelik bilmiyorum ama bence ilaçlar…

Son düzenleme:
Allah razı olsun bunları okumak bile rahatlattı beni kalbimi. Ağrım hiç yok 2 gün kahve 1 kez de kırmızı kanamam oldu çok az ama hem de çok az onun dışında beta artışı beklenilen gibi olmadığı için doktorum çağırdı acil şekilde
Benimde atışlarimda sorun olduğu için doktorum çağırmıştı keseyi küçükte olsa gördü değerim 787iken. Kendini strese sokma bol bol zikir çek çok rahatlatıyor korkuyla bende beklemiştim ama şükürler olsun hersey yoluna girdi

Günaydıııınn kızlar umarım çok güzel bir gün geçirirsiniz.Test yapacak olanlar pozitif haberini alır inşallah.Kese görmeye gidenler kesesini görür inşallah.🌸Kalp atışını duymaya gidenler de hayırlısıyla duyar inşallah.🌸🌸🌸🌸🩷Allah hepimize herkese bu duyguyu yaşatsın sağlıkla sıhhatle dünyaya gelsin bebişlerimiz🥹🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Ben evde idrar testi yaptim 2 defa 2 sindede silik cizgiyi gordum kan testi yaptirCaktim hastaneye gittim inanilmaz bir kalabalik fena salgin var hastanede bu kez de tuttuysa salgina yakalanirim bisi olur diye korkup kactim 🤣 simdide cuma gunu tam 12 gun oluyor benim test gunum cuma yani gidip verecegim bakalim kan hayirlisi
Hayırlısı olsun canım güzel haberler duyalım inşallah

Kızlar 9 aralık 5. gün embriyosu 19unda 280 hcg 21 inde 635 hcg ile öğrendik pozitifi. Geçen hafta 4+5te keseyi gördük 0,85x0.53cm olarak. Bu hafta 5+5te kalp atışı için çağırdı ama bebeği göremiyorum dedi 😔 kese büyümüş tekrar ediyorum kese büyümüş 2.5x09cm ama bebek görünmüyor haftaya gene gel moralini bozma geç gelişebiliyor ama boş kese de olabiliyor gene de bekleyeceğiz dedi. Çok moralim bozuldu. Böyle birşey yaşayan oldu mu😔

İkinci transferimde 6. Hftaya doğru kanamayla kalbi durmuştu 😓 ama oskapar. Hiç vermediler. Cuma trsnsfer olacak acaba trsnsfer sonrası mi verilir bilmiyorum ki vardır bildiği herhalde diye düşünuyorum. Bi sorsam mi acaba ya niye vermediniz diye
Transfer günü başlanıyor canım vericektr mutlaka ama yine de sorabilrsn

X