2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım 5+5 kalp atışı için erken değil mi doktorlar en erken 6. Haftada kalp atışı için çağırıyor içini ferah tut

Kızlar hepinizin dualarına ihtiyacım var,
Bugün test günüm zaten gecede pek uyuyamadım da 6 da uyandım sağlık ocağının açılmasını bekliyorum ama dakikalar geçmek bilmiyor.
Rabbim hayırlısıyla sağlıkla pozitifi görmeyi nasip etsin inşallah sonucunuzu bekliyorum

Canım 5+5 kalp atışı için erken değil mi doktorlar en erken 6. Haftada kalp atışı için çağırıyor içini ferah tut
İnşallah öyledir anne olan arkadaşlarım da hep öyle diyor 6-7-8 haftalarda duyduk kalp atışını erken diye ama tüp bebek diye herhalde her hafta çağırıyor belki de dr bilemiyorum ki kese büyümüş diye iki kez söyledi bu da pozitiftir herhalde

Adetin kaçıncı günü transfer yapılıyor? Transfer öncesi dikkat edilmesi gereken şeyler var mı?

Bende aynı durumdayım betalarimizda birbirine yakın çıkmış.Keseleri gördük ama bebekleri göremedik.Siz yinede fazla sevinmeyin dedi üstüne üstlük 1 hafta sonra kontrol için çağırmıştı bakalım perşembe tekrar gidicez Günlerdir benimde moralim çok bozuk

Benim arkadaşım 10 haftada duydu kalp atışını karalara bağlama lütfen. Güzel haberler duyacağız senden de

Haftamız da aynı mı? Sat 23 kasım benim 9 aralıkta transfer oldum tüp bebek. Bu kadar umutlanmışken inşallah görürüz bebeklerimizi. Sizi de vajinal mı muayene etti peki?

Kızlar clearblue hafta gösteren testlerden yaptım negatif çıktı hamile değilsin çıktı 4 gün önce kanda 37,5 çıkmıştı

Kızlar clearblue hafta gösteren testlerden yaptım negatif çıktı hamile değilsin çıktı 4 gün önce kanda 37,5 çıkmıştı
Tekrar kan vermediniz mi artışa bakmak için ? Eğer kimyasala dönüşüp değeriniz düşmedi ise kan değerine göre hamilesiniz diğer testlere pek güvenmeyin derim

Kizlar transfer öncesi şuan 7 ilaç kullanıyorum bazılarını günde 3 defa alıyorum. Bundan ötürü kabızlık ve gaz rahatsızlığı yaşıyorum. Dengem alt üst. O sorun değil ama kabizlikla nasıl baş ettiniz. Şimdiden böyleyse tarnsfer sürecinde ne yapacağım bilmiyorum asla ikinmaya zorlanmamak lazım. Kayısı yaramıyor bana. Duphalac ben de kullanıyorum ama 3 kapağa kadar anca etki ediyor. Bu da zararı olur mu diye korkuyorum.

Canım kabızlık bende çok duphalac içmeden tuvalete gidemiyorum. Ama o da çok sancı yapıyor karnıma ne yapacaz hiç bilmiyorum

Tekrar kan vermediniz mi artışa bakmak için ? Eğer kimyasala dönüşüp değeriniz düşmedi ise kan değerine göre hamilesiniz diğer testlere pek güvenmeyin derim
4 günde kan 0 larmı peki ondada kafam karıştı . Bugün verdim yarın çıkar dediler .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…