2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

İnşallah öyledir kızlar dualarınıza talibim. Adet görecek gibi değilim ama 🥺 ne bileyim benimkiler orta kaliteydi.
Canım kalitenin önemi elbette vardır fakat ne orta kaliteler tuttu ben bu topikte gerçekten neler okudum Rabbim ol derse olur ve yerleşme lekesidir gönlünü ferah tut doktoruna veya asistanına ulaşabiliyorsan ulaş kan sulandırıcı veya coraspin kullanıyorsan belki onları keser yine yanlış yonlendirmiyim danışmak istersen danış

Kan sulandırıcı kullanmıyorum sadece progestan fitil kullanıyorum en iyisi kan vermek olacak sanırım netleşmesi için ❤️🤲 inşallah dediğiniz gibidir kızlar

Öncelikle yapacağım yeri iki parmağınla iyice sık iğneyi batıdıktan sonra serbest bırak ve ilacı gerçekten baya baya yavaş ver sonrasında da iğneyi çıkar ve hemen kolonya pamuk ile bastır biraz ve hafif hafif ovala şöyle 3-4 dk kadar ben hep böyle yaptım ve özellikle iğneyi dimdik 90 derece açı ile vur sağa sola oynatma sakın en önemlisi
Çok teşekkürler yarın bunu deneyeceğim 💐💐

İnşallah öyledir kızlar dualarınıza talibim. Adet görecek gibi değilim ama 🥺 ne bileyim benimkiler orta kaliteydi.
Koyu lekelenmeden kastın ne kahverengi mi kırmızı mı benim de kahverengi lekelenmem olmuştu 7. Günde Progestan dex 2 ye çıkarıldı hem bu kötü değil iyi bişey yerleşiyor ki demek lekelenme görüyorsun

Koyu lekelenmeden kastın ne kahverengi mi kırmızı mı benim de kahverengi lekelenmem olmuştu 7. Günde Progestan dex 2 ye çıkarıldı hem bu kötü değil iyi bişey yerleşiyor ki demek lekelenme görüyorsun
Cok koyu renkli tek leke diyebilirim devamı yok. Bıtane daha progestan fitil attım. Progestan dex elimde var ama merkez progestan fitil reçete etmişti. Kullansam mi bilemedim iğneyi sormadan

Yaaaa geç tutunmuş hem 3. Gün hayırlıolsun artarak devam etsin. Bak yine benden önce öğrendin benimde kan sonucu çıkmış aama e nabıza girmiyorlar çalışıyorum gidip alamıyorum da 😅
Cuma yaptırdığım test sonucum çıktı 🤣🤣 4.6 ymış bugün 10.5 çıktı bence 2 kat artmış ne diyorsun 🤣🤣 bence benimki yeni yerleşiyor az önce lekelenmem olduğunu gördüm 2tane transfer olmuştum 1 i tutunuyo heralde anca
Benim her işim geç oluyor bu da geleneği bozmuyor sanırım
Sevineyimmi yaa ben Napim şimdi ☺🥹🤔🤔

X