2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar 23 aralık cumartesi günü taze transfer oldum 4. Gün embriyosuydu 5. Gün pazara denk geldigi icin mecburen 4. gün embriyosu kullanıldı avox test yaptim böyle çıktı sevineyim mi sizce
IMG_9284.jpeg

Gerçekten mi canım hic belirtin olmadı mi suan transfer günüm hariç 5.günüm 5.gün embriyosu bugün sol tarafımda minnacık adet olacakmış gibi his basladi
Bu mesajını şimdi gördüm bende de 5. 6. Günden sonra başladı. Hiç yoktu olmadı tutmadı diyordum zaten adet olacakmış gibi bir sızı ile başlıyor e gittikçe artıyor 🤭

Ewt görünüyor hayırlı olsun belirtileriniz nelerdi benim bugün 6inci günüm bende 8inci gün yapmayı düşünüyorum inşallah bende pozitifi gorururm
Canım inanır mısın hiç belirtim olmadı sadece göğüs şişkinliği var o da ilançtandır 5. Gün gece adet ağrısıyla uyandım ama öyle böyle değil sıkışmıştım lavaboya gittim ihtiyacımı gördüm sonra ağrı diye bişey kalmadı başka hiç bir belirtim olmadı ☺️

İlk 4-5 gün hiç belirtim olmadı kesin tutmadı dedim sonra kasıklarımda şişlik ve batma lar başladı. Bugün 11. Günüm özellikle iki gündür adet olacak gibi ağrım vardı ama kesin tutmadı adet olcam dedim o kadar ağrı. Bel ağrım ve bacaklarımda da ağrılar başladı onu da sürekli uzanıyorum diye oluyor zannediyordum 🤭🤭 birde bilmiyorum belirti mi ani üşüme ve ani sıcak basmaları yaşadım sık sık 🐣❤️
Bugün. Benimde 4. Günüm belirtim hiç yok normal mi diyorum kendi kendime millet belirti yaşıyor benim ilk bebeğimde belirtilerim vardı ve hamile kaldım ancak gebeliğim 20. Haftada sonlandı şimdi genetikten 6. Gün embriyosu sağlıklı geldi bir tane ve transfer oldum ama belirtilerim yok inşallah normaldir ilk bebeğimi kaybedince dünyam yıkıldı gibiydi bir de normal doğum yaptım ölü doğum 😔😔😔 ama bu yazdığın biraz içime su serpti inşallah 🤲🤲

Bugün. Benimde 4. Günüm belirtim hiç yok normal mi diyorum kendi kendime millet belirti yaşıyor benim ilk bebeğimde belirtilerim vardı ve hamile kaldım ancak gebeliğim 20. Haftada sonlandı şimdi genetikten 6. Gün embriyosu sağlıklı geldi bir tane ve transfer oldum ama belirtilerim yok inşallah normaldir ilk bebeğimi kaybedince dünyam yıkıldı gibiydi bir de normal doğum yaptım ölü doğum 😔😔😔 ama bu yazdığın biraz içime su serpti inşallah 🤲🤲
Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim 😢 çektiğin sıkıntıların mükafatını alırsın umarım bütün dualarım sizlerle 🙏🙏❤️ seninde pozitif haberlerini alalım inşallah 🙏🙏❤️

Haftasını soramadım doktorun yanindan morelim bozuk çıktım kese boş Çarşamba tekrar gel dedi. Şimdiye kadar olması gerekiyormus ama ben de tutunma da geç olmuştu. Kendi hesaplamama göre 6 ci haftaya girdim. Çarşamba inşallah bebeği görürsem detaylı sorarım
Daha kesenizde haftanızda küçükmüş ama inşallah çarşamba günü sağlıkla bebeğinizi görürsünüz ve kalp atışlarını duyarsınız birbirimize dua edelim 🤲🏻

Canım benim Allahim yar ve yardımcın olsun yaşadıkların gerçekten zor ama hiç üzülme Rabbim en güzellerini yaşatsın sana 🤲🏻 Bugün transfer günü hariç 5.günüm hiçbir belirtim yoktu düne kadar bugün ilk defa sol tarafımda adet olacakmış hissi oldu minnacık o kadar Rabbim ol derse olur elbet bol bol dua edelim 🙏💓🤲🏻

Ne zaman test günün tatlımmmm hangi gündü transferinn
Canım 26 Aralık salı günü transfer oldum 5.gün bir adet embriyo ilk deneyimim farkat doktorumun asistanı bana 10.gün test yapabilirsin dedi transferim bitti odaya hemşire geldi dedi ki 12.gün test yapabilirsin fakat pazara geliyor o yüzden 13.gün yanı 08 Ocak yazmış test tarihine ama ben o kadar beklemeyi düşünmüyorum doktorun asistanı 10 gün sonra verirsin demişti ben 8.gün kan vermeyi düşünüyorum sonra 10.gün yine veririm diye sizce peki ne zaman vermeliyim

X