2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Benim bildiğim en az bir kez kese öncesi 2 kat artış istiyor doktorlar . Bende 4 kez yaptım değerim düşük olduğu için sağlıklı artış olup olmaması için mecbur takibe alındım sizin istenen değer olduğu için istememiş olabilir
Elbette canım doğrudur ama şuan bakıyorum mesela arkadaşlara göre benim ki baya düşükmüş 😂 9.gün 10. Gün 400 500 gören var. Ben 150 görmüştüm. Ama her genelik güzel artışlarla ilerlesin. Senin süreç be oldu bilmiyorum ama Rabbim güzel haberler duyursun sana da en kısa zamanda inşallah🫠

Kızlar selam benim umudumun bittiği yerde tekrar beklemediğim bişey oluyor kanamam var tamam diyorum kesin bitti beta hcg artıyor ilk 9.16 olan beta hcg ertesi gün 16.19 çıktı ama kanamam hala var şaştım kaldım

Kızlar ikinci kanımı verdim 319 çıktı. 10. Gün 171 çıkmıştı. İnşallah iki hafta sonra keseyide görmeyi nasip eder Allah
Çok güzel canım gözünaydın olsun. Hep birşeyler için zaman demi bekle bekle 🤭 yok efendim pozitif mi negatif mi ohh çok şükür pozitif diyoruz sonra kese sonra kalp atışı 😊 bekleyişlerimizi boşa çıkarmasın Rabbim

Elbette canım doğrudur ama şuan bakıyorum mesela arkadaşlara göre benim ki baya düşükmüş 😂 9.gün 10. Gün 400 500 gören var. Ben 150 görmüştüm. Ama her genelik güzel artışlarla ilerlesin. Senin süreç be oldu bilmiyorum ama Rabbim güzel haberler duyursun sana da en kısa zamanda inşallah🫠
İlk değer 70 altındayda düzenli takip isteniyorum, benim bir kaybımdada öyle olmustu. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🌸

Demeyin öyle değerinize bence gayet iyi keşke benim de öyle olsaydı 9. Gün 32ydi . Çok şükür değerim sağlıklı bi şekilde arttı en son 1025 i gördüm kese için gideceğim Salı günü

Ben ilk gebeliğimde burdaki arkadaşlar gibi doktorum benden 2. Betayı istemedi. 1 kez kan verdim 10. Günümdü 150 idi bir daha test vermene gerek yok dedi bana. Ben şimdi görüyorum burda 5 6 defa veriyorlar şaşırıyorum 🤭
Benimde 159 çıktı doktorum bana da kan vermene gerek yok haftaya kontrole gel dedi direkt vermeyeyim mi bir daha 🤔

Slnmrtt Slnmrtt canım çok teşekkür ederim ya hakikaten iğneyi söylediğin gibi yaptı eşim. Çok şükür ilk çok az yanma oldu ama hemen geçti . Kolonya yapmadım ondandir belki. Ama düne göre oh dedim sağolasın 💐💐💐

Canım 26 Aralık salı günü transfer oldum 5.gün bir adet embriyo ilk deneyimim farkat doktorumun asistanı bana 10.gün test yapabilirsin dedi transferim bitti odaya hemşire geldi dedi ki 12.gün test yapabilirsin fakat pazara geliyor o yüzden 13.gün yanı 08 Ocak yazmış test tarihine ama ben o kadar beklemeyi düşünmüyorum doktorun asistanı 10 gün sonra verirsin demişti ben 8.gün kan vermeyi düşünüyorum sonra 10.gün yine veririm diye sizce peki ne zaman vermeliyim
canım benim de 10. gün 7 ocak, pazar.
11. gün, yani 8 ocak, sonra inşallah pozitif ise 10 ocakta tekrar test yaptırmayı düşünüyorum.
10 günden önceki kan testleri bana gereksiz kan aldırmak geliyor. neredeyse hiçbir anlamı yok. kimyasal yaşadığım için daha önce, istediği kadar pozitif olsun öncesinde, rahat edemeyeceğim nasılsa.

ama arada idrar testi yapacağım.

İlk olan da beta kaça kadar yükselmişti 2 şer kat arttı mı süreçden bahseder misiniz ?
10.gun 25

11.gun 70

13.gun 177

17.gun 398

21.gun 980

Boyleydı canım, sonra 22. gun sabah kanama ile tüm üzüntü sardı ruhumu. Çok inanmıştım.
Neden oldugunu doktorda soyleyemıyor, sonrasında wes analızıde yaptırdık cıkmadı bırsey.

Neyse kotu gunler gerıde kaldı, yarın test gunum ıns bu sefer kayıpsız mutlu haberler alırım duanızı esırgemeyın 🙏🏻

X