2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım hiç belirtim yok o yüzden çok üzülüyorum ama bugün çok minik sol tarafım regl olacak gibi hissetmiştim senin pekiiiii
Benim dün adet olacaksın ama bir kaç gün önce orda hafif ağrı dolgunluk hissi gibi bişey oluyor ya öyle oldu bugün hiç bişey olmadı batma bile olmadı . 😢Galiba yine tutunmadi

Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim 😢 çektiğin sıkıntıların mükafatını alırsın umarım bütün dualarım sizlerle 🙏🙏❤️ seninde pozitif haberlerini alalım inşallah 🙏🙏❤️
Çok sağol canım benim hepimiz güzel haberler verelim inşallah birbirimize 🤲🤲🤲 Allah razı olsun inşallah 🤲🙏

Canım benim Allahim yar ve yardımcın olsun yaşadıkların gerçekten zor ama hiç üzülme Rabbim en güzellerini yaşatsın sana 🤲🏻 Bugün transfer günü hariç 5.günüm hiçbir belirtim yoktu düne kadar bugün ilk defa sol tarafımda adet olacakmış hissi oldu minnacık o kadar Rabbim ol derse olur elbet bol bol dua edelim 🙏💓🤲🏻
Öyle elbette canım bol bol dua edelim ediyorum da hepimiz için Allah ım hepimizin yar ve yardımcısı olsun çok teşekkür ediyorum 🤲🤲🤲🤲 💙 mavi kalp oluruz hepimiz inşallah güzel bir yıl olur hepimiz için inşallah 🤲🤲🤲

Benim dün adet olacaksın ama bir kaç gün önce orda hafif ağrı dolgunluk hissi gibi bişey oluyor ya öyle oldu bugün hiç bişey olmadı batma bile olmadı . 😢Galiba yine tutunmadi
Öyle düşünme bunlar belirti olabilir bak benimde belirtilerim yok bu şekilde olup pozitif alanda var Rabbimden ümit kesilmez 🤲🏻

Canım 26 Aralık salı günü transfer oldum 5.gün bir adet embriyo ilk deneyimim farkat doktorumun asistanı bana 10.gün test yapabilirsin dedi transferim bitti odaya hemşire geldi dedi ki 12.gün test yapabilirsin fakat pazara geliyor o yüzden 13.gün yanı 08 Ocak yazmış test tarihine ama ben o kadar beklemeyi düşünmüyorum doktorun asistanı 10 gün sonra verirsin demişti ben 8.gün kan vermeyi düşünüyorum sonra 10.gün yine veririm diye sizce peki ne zaman vermeliyim
Valla bende 21 inde transfer oldum bana 1 ocakta ver dediler ama ben bugün, verdim ya bugüne kadar zor dayandım 🤭

İnşallah cift çizgiyi görürüz 8 ocakta mi kan testi vereceksiniz
canım doktorumun asistanı bana 10 gün sonra verirsin dedi Cuma’ya denk geliyor ama ben 8.gun veririm gibi bu carsamba 😍 ama transfer sonrası odaya hemşire geldi 12 gun sonra verirsiniz ama pazar gününe denk geliyor 13.gun verin 8ocakta dedi genelde 8.10 günde veriyorlar o sebepten carsamba şansımı denemeyi düşünüyorum siz pekiiiiii ne zaman düşünüyorsunuz ve hangi merkezde tedaviniz

canım doktorumun asistanı bana 10 gün sonra verirsin dedi Cuma’ya denk geliyor ama ben 8.gun veririm gibi bu carsamba 😍 ama transfer sonrası odaya hemşire geldi 12 gun sonra verirsiniz ama pazar gününe denk geliyor 13.gun verin 8ocakta dedi genelde 8.10 günde veriyorlar o sebepten carsamba şansımı denemeyi düşünüyorum siz pekiiiiii ne zaman düşünüyorsunuz ve hangi merkezde tedaviniz
Bana 8 Ocak denildi 3. Gün embriyosu 8 ocakda veririm ankada gazı hastanesinde tedavi görüyorum.

Bahçeci Berfu hocaya gittim canım bu benim 3. Denemem daha önceki ilaçlarla idi transfer öncesi uzun süre kullandım estrofemi şimdi gonal f ile yumurtamı büyüttü (günlük 50 ml) sonra ovitrelle ile çatlattı 1 hafa sonra transfer yaptı transfere 3 gün kala verdi estrofemi de şuanda transfer sonrası da kullandırıyor her doktorun şekli farklı ama bana söylediği doğal siklus dedi ben daha önce yeniden gonal kullanmadım transfer için hocam dediğimde
Siz ne zaman transfer oldunuz bende berfu hocaya gidiyorum

Evet canım bende 28 aralıkta transfer oldum
Bir gün var aramızda hadi
İnşallah güzel haberler alalım 🤲🤲 hepimiz de kaç embriyo transfer oldu ve kaçıncı gün canım benim 6. Gün embriyosu tek başka embriyom yok sağlıklı gelen tekdi Ngs e göndermiştik sana da mı benimki gibi yaptı tedaviyi her tedavi farklı galiba

Bir gün var aramızda hadi
İnşallah güzel haberler alalım 🤲🤲 hepimiz de kaç embriyo transfer oldu ve kaçıncı gün canım benim 6. Gün embriyosu tek başka embriyom yok sağlıklı gelen tekdi Ngs e göndermiştik sana da mı benimki gibi yaptı tedaviyi her tedavi farklı galiba
5. Gün benimkide ngs göndermedik biz. Geride 1 tane daha 5. Gün dondurulmuşum kaldı.
İnşallah güzel haberler alırız 🙏

Kızlar benim test günüm 2 Ocak ama şimdi lavaboya gittim. Koyu lekelenmem olmuş 🥺 tutmadı sanırım benimkide 8. Günümdü bugün

X