2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar Prolutex iğne olup göbeği çok yanan acıyanlar aklınızda olsun subkutan olduğu için kol bacak ve kalçadan da yapılıyor ben bugün koldan yaptırdım daha rahat oldu

Kızlar Prolutex iğne olup göbeği çok yanan acıyanlar aklınızda olsun subkutan olduğu için kol bacak ve kalçadan da yapılıyor ben bugün koldan yaptırdım daha rahat oldu
Onu ben de kullanıyorum . Bugün başladım ve öyle yandı ki . Sabah vuruldum hala şu saatte karnım taş gibi ağrıyor yanıyor. Düşünmemeye calisiyorum. Bana sadece göbekten dendi. Mecbur katlanicam ağrısına.

Kızlar bir şeyi yanlış yapıyor olmalısınız. Ben bugün 15. Vuruldum ve en ufak morluk bile yok ağrı da yok

Kızlar bir şeyi yanlış yapıyor olmalısınız. Ben bugün 15. Vuruldum ve en ufak morluk bile yok ağrı da yok
Vala canım nasıl yapıyorsan bize de anlat. Eksiği yanlısı duzelteyim. Çünkü ilk gün böyleyse gerisini düşünemiyorum. Morlugum kizarikligim yok. Sadece yanma var. Hani kolumuza iğne yapariz da dokunamayizya öyle bir ağrı .

Kızlar ben kan verdim 10. günde 0,77 çıktı değerim. Doktorun hemşiresine mesaj attım sonucumu, ilaçlara devam edip 2 gün sonra tekrar kan verin yazmış. Değer diplerde yükselme ihtimali yok bence neden devam et demiş olabilir ki sizce?

Öncelikle yapacağım yeri iki parmağınla iyice sık iğneyi batıdıktan sonra serbest bırak ve ilacı gerçekten baya baya yavaş ver sonrasında da iğneyi çıkar ve hemen kolonya pamuk ile bastır biraz ve hafif hafif ovala şöyle 3-4 dk kadar ben hep böyle yaptım ve özellikle iğneyi dimdik 90 derece açı ile vur sağa sola oynatma sakın en önemlisi

Malesef daha çom arttı şimdi beta verdim sonuca göre süreci bitirmiş olucam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…