2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

12 Aralık transfer günüm transferimin 21.günü olacak ama benim geç tutunmuş olabilir çünkü beta değerim ilk 32 ydi cuma 1025 e çıktı
Bende 15 aralıkta transfer oldum 10. Gün 209 du değerim Salı gideceğim bakalım inşallah hepimiz hakkımızda en hayırlı sonuçları alırız

Reactions: fsh
Kaç haftalık göründünüz ultrasonda peki ? Bende Salı gideceğim acaba hem kese hem de kalp atışı duyar mıyım
Adet tarihine göre 5+6 da net kese göründü ama daha içinde bebek görünmüyordu 7+3de de kalp atışı için gitmiş olacağım

Kese görmeden 2 gün önce 1300 üstündeydi

Reactions: fsh
Bilmiyorum ama hiç umudum yok diyebilirim göğüs ağrısından başka hiç bir belirtim yok o da ilaçlardandır
Nıye oyle dusunuyorsun benım ılk 2 pozıtıfımde de goguslerımın ınanılmaz buyudu ve damarları belırgın.

Mesela grupta bazılarıda bel agrısı olunca korkumus, ama bazılarıda belirti olarak yaşamış canım.

Bende bellı bır denklem yok olumsuz dusunme

Kızlar sigarayı bıraktınızmı ? Ben 37,5 değerim 9 gün ama günde bir iki içiyorum transferden berri

Haklısın galiba bazen iyi düşünmek lazım
Caınm inşallah salı günü beraber buraya hamileyim diye yazarız

Kızlar beyaz yoğun ama günde bir kez felan akıntım var normal mi ? Şimdiye kadar yoktu

Haklısın galiba bazen iyi düşünmek lazım
Caınm inşallah salı günü beraber buraya hamileyim diye yazarız
Bakma benımde elim yüreğimde iki erken kayıp yaşadım ama çok üzüldük artık mutlu olalım diye motive edelim kendimizi

İnş inş canım salı günü sağlıklı pozitif haberlerini alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…