2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Ben diğer tedavilerimde 3 sene bıraktım . 5 senedir tedavi oluyorum . Bu 6 cı embriyo transferim diğerlerinde sigara kullanmadım yememe içmene dikkat ettim . Uzandım işe gitmedim . Hepsi olumsuzdu . Bundada trasfer masasından kalktım işe gittim 9 saat çalıştım 3 günden sonra birer ikişer sigara içtim canım . Keşke içmesem ama zorlanıyorum piskolojim çok kötüyfü bu sefer .
Muhakkak öyledir. Stresi bastırmaya çalışmak zor. Her şey kafada bitiyor ben bunu anladım. Çok dusmeyeceksin üstüne. Akışına birakp gidip kan vercen bitti gitti ne olduysa. Ama işte en azındsn trsnsfer sürecinde bir süre içmemek en güzeli. Olacağı varsa bellidir elbet.

Morarma olmadı da acayip hassasiyet var çevresinde çok can yakıyor bayağı da ovaladım yaptıktan sonra ama demek ki bu iğnelerin geneli böyle etki yaratıyor fitilden bin kat iyidir diyorum idare ediyorum fitil bitirdi beni
Benimde öyle yarım saat ayaklarını yüksekte tut fitilden sonra daha az akıntısı oluyor . Ama şöyle yaparken ben Meryem suresini dinliyorum rabbim nasip etsin de ben razıyım diyorum 🙏

Çok üzüldüm canım ya yanlış anlama ama bak senin olmuş o duyguyu az da olsa tatmişsın ama ben 7 yıldır bı kere bile hamile kalamadım duyguyu bile bilmiyorum rabbim isteyen herkesin yüzünü güldürsün kucagımızı boş bırakmasın💜🌸
Canım. benım haklısın, ama işte herkes yara aldığı yerden kanarmış ya az o hissi yaşayınca çöküntüsü de fena oluyor.
İnş rabbim yüzümüzü güldürür

3. transferimde ilk kez pembe renginde iç çamaşırıma ve peçeteye geçen kanamam oldu şimdi.

Hafif karnımda agrıyor. İlk ikisinde hiç bu olmamıştı. Beta artısları olurken yogun kanamayla kaybettim.

Şimdi yine kanamayi gorunce esimle evin içinde endıse ve huzun kapladı.

Arkadaslar evet yerleşme kanaması diceksiniz ama boyle yasayan varmı?

3. transferimde ilk kez pembe renginde iç çamaşırıma ve peçeteye geçen kanamam oldu şimdi.

Hafif karnımda agrıyor. İlk ikisinde hiç bu olmamıştı. Beta artısları olurken yogun kanamayla kaybettim.

Canım genelde kan sulandırıcı hap veya iğne kıllanıyorsan onu kesiyor ama mutlaka doktoruna danış bi acile gitsen mi acaba bi arkadaşda daha olmustu yanılmıyorsam iğne yapmışlardı coraspin kesmişlerdi

Canım genelde kan sulandırıcı hap veya iğne kıllanıyorsan onu kesiyor ama mutlaka doktoruna danış bi acile gitsen mi acaba bi arkadaşda daha olmustu yanılmıyorsam iğne yapmışlardı coraspin kesmişlerdi
Doktorum anormal bir kanama ve ağrı olmazda bekleyelım lütfen test gununu yazdı.

Peki yerleşme kanaması olara adlandırmıyoruz muyuz normal surec değil mi

Doktorum anormal bir kanama ve ağrı olmazda bekleyelım lütfen test gununu yazdı.

Peki yerleşme kanaması olara adlandırmıyoruz muyuz normal surec değil mi
Canım aşırı derece de fazla gelmediyse Allah’ın izniyle yerleşme kanamasindir ben icin ferahlatmak icin git istersen dedim ama doktorun dönüş yapmış yazdığı gibi anormal bir kanama yoksa bekleyebilirsin ama zaten senin pozitif çıkmıştı degil mi Allah’ın izniyle hiçbir şey olmaz gönlünü ferah tut 🤲🏻

Kızlar aktif olanlar bi beta artışlarınızı yazar mısınız merak ediyorum
11. Gün 196
13. Gün 411 canım ama daha sonra sağlık ocağında verdim yani başka yerde iki katı çıkmadı 3200 lerde çıkması gerekirken 2860 çıktı ama ben ikiz keselerimi gördüm yani iki katına çok kafanı yorma

Buraya da yazar mısınız ne dediğini, kaç haftalıktınız acaba inşallah mutlulukla dinlersiniz kalp atışını darısı hepimize olsun 🤲🏻
Haftasını soramadım doktorun yanindan morelim bozuk çıktım kese boş Çarşamba tekrar gel dedi. Şimdiye kadar olması gerekiyormus ama ben de tutunma da geç olmuştu. Kendi hesaplamama göre 6 ci haftaya girdim. Çarşamba inşallah bebeği görürsem detaylı sorarım

Canım aşırı derece de fazla gelmediyse Allah’ın izniyle yerleşme kanamasindir ben icin ferahlatmak icin git istersen dedim ama doktorun dönüş yapmış yazdığı gibi anormal bir kanama yoksa bekleyebilirsin ama zaten senin pozitif çıkmıştı degil mi Allah’ın izniyle hiçbir şey olmaz gönlünü ferah tut 🤲🏻
Yok kuzum ben inatla test yapmayanlardanım. Cunku ilk 2 transferımde cok erken test yaptım pozitifleride gordum artışı da ama devam etmedı. Test gunum salı

Canım benim de oldu bugün acile gittim kalp atışını duydum,kanama alanı da yok. Ama olabiliyormuş bazı gebeliklerde çok yoğun değilse kafana takma 🙏🏻 Stres’te çok etkiliyor bence.

Canım kızlar bir gün daha bitti ayın 1 ine son 1 gün heyecan stres kaygı hepsi bir arada isallahh yarını da atlatirsam 1 inde test günüm baş ağrım başladı stresden hem öğrenmek istiyorum hemde negatif gorecem diye istemiyorum kramplarim bel ağrım var bacak ağrım olmadı bugün göğüslerim zaten başından beri şiş o yüzden saymıyorum belirti sizde ne var ne yok

Ben kendimi çok dinleme taraftarı değilim açıkçası. Çünkü gebelik değerleri pozitif olsa bile belirti bariz vereceğini düşünmüyorum. Kişiden kişiye göre de değişebilir belkide. İnşallah yüzler güler yeni yılda 🤲❤️ Rabbimden isteğim dileğim isteyen herkesin kucağının boş olmaması ❤️❤️❤️

X