2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar beyaz akıntısı olan var mı ? 9cu gün başladı az bişey bugünde biraz geldi

Bakma benımde elim yüreğimde iki erken kayıp yaşadım ama çok üzüldük artık mutlu olalım diye motive edelim kendimizi

İnş inş canım salı günü sağlıklı pozitif haberlerini alırız
Çok üzüldüm canım ya yanlış anlama ama bak senin olmuş o duyguyu az da olsa tatmişsın ama ben 7 yıldır bı kere bile hamile kalamadım duyguyu bile bilmiyorum rabbim isteyen herkesin yüzünü güldürsün kucagımızı boş bırakmasın

Kızlar Prolutex iğne yaptıktan sonra bölge de kızarıklık şişlik hassasiyet yaşayan var mı dokunamıyorum bile ve hareket ederken bile canım acıyor

Reactions: fsh

Kızlar Prolutex iğne yaptıktan sonra bölge de kızarıklık şişlik hassasiyet yaşayan var mı dokunamıyorum bile ve hareket ederken bile canım acıyor
Canım hassasiyet aşırı derece fazla bende progestan dex kullanıyorum gerçi hemen hemen aynı igneler ama beze gibi yapmıştı şimdi ovaliyorum yaptıktan sonra buradaki arkadaslar önerdi pijama üzerine gelince bile agri yapıyor yeşillendi göbegim

Merhaba kızlar bende bugün başladım inşallah ikinci denemem olacak

İğneyi yaparken iki parmakla yapacağın bölgeyi tut öyle iğneyi batır ve ilacı enjekte ederken yavaş enjekte et bitince de hemen pamuğu bastır bi kaç dakika böyle morarma kızarıklık olmaz

İğneyi yaparken iki parmakla yapacağın bölgeyi tut öyle iğneyi batır ve ilacı enjekte ederken yavaş enjekte et bitince de hemen pamuğu bastır bi kaç dakika böyle morarma kızarıklık olmaz
Morarma olmadı da acayip hassasiyet var çevresinde çok can yakıyor bayağı da ovaladım yaptıktan sonra ama demek ki bu iğnelerin geneli böyle etki yaratıyor fitilden bin kat iyidir diyorum idare ediyorum fitil bitirdi beni

Kızlar midem inanılmaz kötü sanki yediğim hersey soluk bodruma kadar tas gibi olup diziliyor.Acayip bir yanma var.Maden suyu içsem zararı olur mu acaba

nerede tedavi görüyorsunuz acaba
Erzurumdayım ben burda özel bi hastanede profösör bünyamin börekçi var onda oluyorum tedavimi bu arada doktorumla görüştüm beta hcg istedi değerim 9.16 çıktı hamilesin dedi yerleşme kanaması olduğunu söyledi bi iğne vurdular şimdi eve geldim değerim çok düsük geldi bana ama bilemiyorum

Keşke hiç icmeseydin transferden sonra . Ben tedaviye az da olsa zararı olmasın diye 2 ay öncesinden bıraktım. Zor ama şu ilaclarla su surecte hamile kalmaya çalışmak daha zor.
Ben diğer tedavilerimde 3 sene bıraktım . 5 senedir tedavi oluyorum . Bu 6 cı embriyo transferim diğerlerinde sigara kullanmadım yememe içmene dikkat ettim . Uzandım işe gitmedim . Hepsi olumsuzdu . Bundada trasfer masasından kalktım işe gittim 9 saat çalıştım 3 günden sonra birer ikişer sigara içtim canım . Keşke içmesem ama zorlanıyorum piskolojim çok kötüyfü bu sefer .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…