2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Bugün kafam çok karışık transferin 13.günündeyim kasıklarıma birden giren sancılar bel ağrısı daimi sol bacakta çekilme bir de üstüne dün başlayan kahverengi kanama bugün kırmızıya dönüp yeniden kahveye döndü azaldı ama korku içindeyim sürekli. Hep doktorumla mesajlaşıyorum ama içim rahatlamıyor bir türlü. Sonra diyorum alacak nefesi varsa zaten her şey geçecek ama nasip

Progestan arttırdımı doktor canım ? Vallaha ne yaparsan yap sağlıklıysan devam eder . Sen içini rahat tut canım . Bu arada benimde soldan var ağrım soldan giriyor bıçak sağlanıyor bugün 9 gün sırtım ağrıyor birde

Aaa görseydim ceza yemeden hemen uyarirdim seni. Çünkü o tarz görseller atmak yasak. Lekeli kanlı vs . Site ceza veriyor. Geçmiş olsun canım.

kızlar dün transfer oldum, bugün akşama doğru sağlam bi baş ağrısı başladı
yaşayan oldu mu bunu?

acaba kan sulandırıcı iğneden mi, çünkü ona dün akşam başladım bi tek önceki ilaçlardan farklı olarak

Valla canim ayni sorun bende de var yer kalmadi beze olan yerlere de igne girmiyor can yakiyor yapacak bisey yok gibi gozukuyor

Fitil kanama yapıyor dedi prolutex iğneye başlayacağım yarın canım o şekilde heralde kanama durur inşaallah

Bacak sırt kasık ağrısı pozitif görenlerin genel belirtisi sanırım

Ya canım ben hiç ovalamadım ki yaklaşık 12 gündür kullanıyorum bir şey olur diye hiç ovalamadım inanamıyorum su an kendime

Tatlım ilacı hızlı mı yapıyorsun çok yavaş şekilde gönder ve ovala sonrasında
Canım yavaş yavaş yapıyorum ama hiç ovalamamıştım en büyük hatam sanırım sağ ve sol tarafım da beze nereden yapacağımı şaşırdım pijama üstüne gelince bile agri yapıyor

Ne yapılması gerektiğibi inan bilmiyorum şuan sol taraftan iğne girmiyor kolonyayla ovdum iyi gelir diye ara ara ovuyorum ama henüz faydasını görmedim kuzum
Ben hiç ovalama yapmadım bir de öyle deneyeyim onzaman insallah faydasını görürüm bende ovalarsam bir şey olur diye korktum açıkçası

Almanyadayım kuzum pazar günü kadın doğum açık değil . Pazartesi de açık değil bakalım hayırlısı olsun bukadar bekledim ilk kez test vermeden inşallah şimdide beklerim yeterki güzel olssun sonu
İnsallah canimm kat kat arttığını görürsün değerinin

Aaa görseydim ceza yemeden hemen uyarirdim seni. Çünkü o tarz görseller atmak yasak. Lekeli kanlı vs . Site ceza veriyor. Geçmiş olsun canım.
Ayyy canım öyle korktum ki benim doktora da ulaşamıyoruz anca asistana ulaşabiliyoruz o da ne zaman döner diye nasıl korktum hemen buraya yazmak istedim

Bendede bis3y yok bakalim nolcak rabbim hepimizin pozitif görmeyi nasip etsin illaki belirti olcak diye bisey yok o yüzden fazla kafaya takmayalim
Kesinlikle öyle burada transfer olan arkadaşlara hep diyordum ya belirti aramayın onlar hep ilaçların yan etkisidir diye ama kendime gelince belirti arıyorum

ben de hiç ovalamadım ya, gerek görmemiştim şimdiye kadar siz söylemeseniz
Canım yaklaşık 12 gündür kullanıyorum fakat ilk bir hafta hiç bir sorun olmuyor 4 5 önce minik bezeler vardı şimdi esirtman lastiği değdirmiyorum o kadar agriyor ki minik minik beze olmuş baya sert bende ovalamayın bi deneyeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…