2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Guzel kadinlar hepinize oldugunuz süreçlerde saglikli haberler diliyorum yeni yil bize bebislerle gelsin insallah
2 ocakta istanbul tüp bebekte Emre karatekelioğlu île tüp bebege baslayacagim bende hayirlisi île kendisine tedavi olmus olan veya simdi tedavide olan var midir ?

Aynı şeyleri yaşamız cnm son 2 embriyo amh var ve başka embriyom yok test gününü sabırsızlıkla bekliyorum 1 ocağı

Ben çarş yaptım negatif çıktı ya şimdi durmadan yapıp bakasım geliyor. Yaptığımada pişman oldum normalde ben 10. Gün veriyordum kanlarımı pazar günü kan vereceğim bide öyle baktıracağım. Yarında kadın doğuma ilaç için randevu aldım belki ondan da rica ederim kan yazar mısınız diye

Aynı şeyleri yaşamız cnm son 2 embriyo amh var ve başka embriyom yok test gününü sabırsızlıkla bekliyorum 1 ocağı
Bende çok merak ediyorum ama bir sakinlik de var ilk transferde 7. Gün test yapmistim negatif gördükten sonra zaman geçmedi ağlamalar uzulmeler bir taraftan umutvariydim.bir taraftan tam bir hayal kırıklığı. Öyle olunca bu sefer test günümü bekleyecegim. Kaygılı bir yapım var. Aksiyona gerek yok. Zaten sonrasında umutlanacagim geride kalan bir embriyom yok şimdilik

Allah'ım gönlünün muradını versin canım. İnşaallah hissettigin gibi pozitif görürsün

Kizlar ayin 11 inde transefer olmustum. Doktorum bana bi hafta sonra fln git kese gormeye dedi.suan adetime gore 5 haftalik gozuekuyoe acaba gitsem gozukur mu yarin yada cumartesi ne diyorsunuz

Çok erken burada biçok kişi 12 gün 30/40 la öğrendi keşke yapmasaydın işte erken test moral bozuyor sonucun ne olursa olsun Allah hayırlısını versin rabbim tez vakitte sağlıklı bir evlat nasip etsin
Evet bizler sabırsız davranıyoruz aslında ilk dememde de aynı hatayı yaptım 6. Gün yaptım kan testini ve 2 güne bir yükselerek devam etmişti. 10. Günde sonra kimyasal dönüştü. Ama erken de yapmasaydım o mutluluğu yasayamayacakmisim. Çok güzel bir duyguydu 2 günde bir ikiye kutlaması. 10. Gun yapmış olsaydım dediğim gibi artışını göremeyip o duyguyu da tadamayacakmisim.
Sonra bu transferimde dedim ki son güne kadar bakmayacağım ama ben nefsime çok yenik bir insanım demekki dayanamadım yine baktım ama şu güzel yönü oldu 3 gün daha ilaçları boşu boşuna kullanmamış oldum. Sonuçta onlar da zararlı iyi tarafından bakıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…