2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Canım çok saol 2. Gün olması beni çok endişelendirdi ya belki 5. 6. Gün olsa bu kadar korkmam veya transfer günü olsa zedelendi derim ama içimi ferahlattın çok teşekkür ediyorum çok

Transferimi oldum
Cidden zor bir işlem değildi. 25 dk sonra sürgü ile tuvaletimi yaptım. zorlamaya başlamıştı

1 saat yatıp çıkabilirsin dediler, ben biraz daha kaldım, telefonda yapmam gereken işler vardı, onlara baktım. En son ayağa kalkıp 2. wc ihtiyacımı karşılayıp çıktım.

Çok garip, çok yumuşak bir his ya Allah hepimize sonu güzel hikaye nasip etsin bu yolda.

Yaa kızlar kendimi çok mu dinliyorum bilmiyorum ama bende aşırı adet olacak gibi ağrılarım var bel ağrısı batmalar ama bu kar bnm adetken de olan şeyler acaba tutmadı mi diye kafada kuruyorum kendimi iyi hissetmiyorum kafam karışık 3 gün hemen geçse keşke hemen bacağım falan ağrıyor

Orası öyle tabii içsel olarak bu durumu kabullenemiyorum galiba bir türlü inşallah sonunda hayılı ve sağlıklı evlatlarımıza kavuşuruz hepimiz gerçekten çok zor bir süreç

Hayirli olsun canim kac haftaliksin adet tarihine gore

Kızlar benim de test günüm 2 Ocak bekleyen herkesin hayırlısıyla ve sağlıkla pozitif çıksın inşallah. Ama günler geçmiyor resmen, sanki çok uzun zaman olmuş gibi geliyor ama hala baya vakit var.
Canım benim de test günüm 2 Ocak ama günler durmuş geçmiyor sanki

Canım yaş amh genel durumun önemli faktörler bunları kenara koyup söylemek gerekirse biz bu transferde risk aldık. İki tane 3. Gün Embriyom vardı. Cozdurup 5. Güne gelmesi beklendi ve o şekilde transfer edildi. Eğer ikisinin de gelişimi dursaydi Geride kalan da başka embriyom yoktu. Test günüm 1 ocak .

Ben yaşıyorum ve baş agrimda var. Hormon ilaçları kanı biraz koyulastiriyor ya ondan olabilir belki diye düşündüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…