2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar birşey soracağım benim sırt ağrısı ve kaşık ağrısı dışında nefes nefese kalma problemi yaşıyorum mesela biraz fazla ayakta kalsam yada yemek sonrası nefesim daralıyor sanki böyle bir durum yaşayan oldu mu hiç ?
Ya kuzum o bende de var 2 adım atınca bildiğin nefes nefese kalıyorum.Acaba ilaclar şişkinlik mi yapiyor ondan mı diye dusunuyorum

• Beğen
Reactions: fsh
Kızlar birşey soracağım benim sırt ağrısı ve kaşık ağrısı dışında nefes nefese kalma problemi yaşıyorum mesela biraz fazla ayakta kalsam yada yemek sonrası nefesim daralıyor sanki böyle bir durum yaşayan oldu mu hiç ?
Benim oldu. Bazen kalbim sıkıştı. Sanki ciğerlerim patlayacak oldu karnım şişti ama geçti hepsi

Bnce hemen modunu düşürme transfer günü bana da lekelenme şeklinde kanama olabilir aşırı aktif olmadıkça korkma.demislerdi kan sulandırıcı kullandığın için olabilir 🥺❤️ rabbim esirgesin kötü şeyden
Amin inşallah 🥹 transfer olduğum gün olsa evet bende çok korkmazdım ama üzerinden 2 gün geçip bu şekilde olması korkuttu beni 😞

Bnm ilk kızımda böyleydi cnm ben de 22 aralikda transfer oldum bugün 6 İnci günüm ben de çok test yapmak istiyorum ama yarın kızımın doğum günü cumartesi kutlayacağız o yüzden olumSuz olursa o günü de kötü gecirmek istemiyorum çünkü illaki uzuluyoruz
Umarım güzel haberler alırsınız ben yarın tekrar kan vereceğim beta 13. Güne göre 150 düşük buldu doktorum

Hayır canım doktorlar zaten olmasını istemiyorlar genel olarak. Bende senin gibi düşünüyorudm neden olmadı falan diye elhamdülillah hiç olmadı benim de şuan keseyi görmeyi bekliyorum 🥰🤲🏻
inş canım.
Benımde ilk 2 pozıtıfte sırt agrım vardı mesela, bel agrım fazlaydı.

Sımdı ise sırt agrım yok nadir arada bacak kısmına vuran sızı var.
Gogusler damarlandı hassasıyet var ama bu genel belırtı.

Bu sefer olumsuz olup yıkılmak istemiyorum nısan ve kasım ıkı dusuk var ilerlemişti :KK43:

Evet canım coraspin kes dedi senin kaçıncı gün geldi peki böyle benim transfer hariç 2. Günüm 🥹🤲🏻
Ben de çok araştırdım kırmızı kimsede olmamış tedirgin oldum çok şükür bişey olmadı hatta bende bütün peceteyi sarmıştı adet kanaması gibi rengi de aynı böyle. Ben de 7 ci günde oldu. Geç tutundu çünkü. Kısiye göre değişiyor günü

X