2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Pozitifi Kaç değerle öğrendiniz acaba birde kaçıncı günde kan testi verdiniz
Lekelenmem oldu diye 7. Gün kan verdim. Eşime de söylemedim çıkmaz diye. 25 le öğrendim. Ama çok erkendi 9 gün bitmeden kan vermeyin. Ben idrar testi hiç yapmadım. Bende geç tutunma olmuş. Her keste farklı çıkıyor değer

Ayy inanamıyorum ya insan birden nasıl kadın doğumcu bulacak boşluğa düşer ya zaten çok hassas bir süreçle nasip oldu çok zor
Hiç sorma canım. O yüzden tüp bebek sureci sadece pozitifi görme stresinden ibaret değil sonrası daha stresli. Ama tabi iyi ve uygun doktor bulana ne mutlu. Bir de şu var Ben tüp bebekle hamile kalıp kanama vs durumlari yaşayanların devlet acilinde çok çok dikkatli olmaları gerektiğini düşünüyorum. Nasip Allah'tan bakalım artık

Merhaba benim de embriyolarım yeni oluştu rahim dinlendirme var iki ay sonra transfer olucam inşallah transerden önce ve sonra tekrar mı ilaç iğne kullanmamız gerekiyor acaba ne için kullanacağız ve ne kadar süre

Kişisel dertlerimle meşgul etmek istemedim burayı ama görmüşsünüz teşekkkür ederim desteğiniz için gerçekten çok zor zamanlar geçiriyoruz her anlamda umarım sonu mükafat olur hepimiz için
Estağfurullah burada aynı yoldan yürüyoruz birbirimizi en iyi birbirimiz anlarız lütfen böyle düşünmeyin. Amin canım ama kendini ve inşaallah bebeğini şimdi üzme tamam mı? Yarın müjdeli haberini bekliyorum canım

Merhaba benim de embriyolarım yeni oluştu rahim dinlendirme var iki ay sonra transfer olucam inşallah transerden önce ve sonra tekrar mı ilaç iğne kullanmamız gerekiyor acaba ne için kullanacağız ve ne kadar süre
Evet canım östrojen hormonu ile başlıyorlar benim doktorum endometrium kalınlığını takip ediyor uygun kalınlığa gelmesine yakın transferden 5 gün önce progesteron hormonuna da başladı hem iğne hemde fitil olarak. Durumuna özel başka ilaçlar da ekleniyor canım. Yani bu sefer gebeliğe yönelik ilaçlar oluyor. Ve nasip olursa gebeliğin 12. Haftasına kadar kullanılacağını oyledi benim hekimim. Embriyoların hayırlı ve sağlıklı olsun canım. Vesilen olsun

Çok haklısınız Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin

Ayyy güzel haberlerini bekliyorum salı günü insallah acaba ben 3 Ocak carsamba versem çıkar mi yoksa 5ocak cuma mi versem dün transfer oldum da
Bence en erken 10. günü bekle, benim de 6. günüm bugün 12 güne dayanamayacağım sanırım ama 10. günden önce verenler de hep erken test vermenin daha stresli olduğunu söylüyor. Vardır bir bildikleri diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…