2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kolum daha çok ağrır gibi geliyor ya cesaret edemiyorum ona morluklar iğneleri birakınca geçer herhalde ya şimdilik daha 4+6yız yolumuz uzun. Rabbim hepimize kolaylaştırsın inşallah
Amin inşaallah canim tabiki bırakınca geçer unutulup gider mis kokulularimizi inşaallah kucağımiza alınca herşey unutulur

Ben de 3. Gün taze embriyo transferi oldum çok şükür de tuttu. Bogle düşünüp hiç de moralinizi bozmayın. Artık o içimizde transferden sonra her şeyi hiss ediyorlar. Ona göre pozitif düşünün

Rabbim yardımcınız olsun inşallah

Bu 2. Kanın o zaman degil miii çok güzel maşallah

Hahahaha canım ya sen pazartesi oldun dimi transfer ve kanı ne zaman vereceksiiiiin

Maalesef öyle. Ben geçen sene pozitifi gördüğümde bizzat kendi doktorum muaneyene ücretli. Dilersen başka doktora da bsktirabilirsin demişti.
Ayy inanamıyorum ya insan birden nasıl kadın doğumcu bulacak boşluğa düşer ya zaten çok hassas bir süreçle nasip oldu çok zor

Demir sağlık sigortası var hamileliğinin kaçıncı ayı olursa olsun iki can sigortası yapıyorlar

Kızlar test günüme 1 gün kaldı çok paniğim
Canım az önce gönderdiğin mesajı gördüm. Öncelikle testin pozitifse inşaallah bebeğin yada bebeklerin hissediyor seninle beraber herşeyi sakin kalmaya calis canım. Bahsettiğin konuda haklısın özlemini çektiğin bir konuda aynı hassasiyeti bekliyorsun ama erkekler bizim kadar olamıyor maalesef . Birde şu an hormonlarımiz alt üst olduğu için daha gergin yada hassasiz canım. Bu konuyu sakince eşinle konusunca hak verecekir sana. Üzülme tamam mı ? Maddi olarak zor kolay değil ama yaşadıklarımız da kolay değil. Allah'ım yar ve yardımcın olsun canım. Bu transferin vesileniz olsun. Yuvanız sen olsun

Gebeliği 5. Günde mi öğrendin canım

Kişisel dertlerimle meşgul etmek istemedim burayı ama görmüşsünüz teşekkkür ederim desteğiniz için gerçekten çok zor zamanlar geçiriyoruz her anlamda umarım sonu mükafat olur hepimiz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…