2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kolum daha çok ağrır gibi geliyor ya cesaret edemiyorum ona 😅 morluklar iğneleri birakınca geçer herhalde ya şimdilik daha 4+6yız yolumuz uzun. Rabbim hepimize kolaylaştırsın inşallah 🤲🏻
Amin inşaallah canim 🤲 tabiki bırakınca geçer unutulup gider mis kokulularimizi inşaallah kucağımiza alınca herşey unutulur 🤲🥰💐

Bunu ben de çok merak ediyorum embriyolarım 5. güne ulaşmadı 3. Gün taze transfer oldum. 5. Güne ulaşmadıklarını öğrenince çok moralim bozuldu çok ağladım hatta ama şimdi iyiyim Allah’a bıraktım artık
Ben de 3. Gün taze embriyo transferi oldum çok şükür de tuttu. Bogle düşünüp hiç de moralinizi bozmayın. Artık o içimizde transferden sonra her şeyi hiss ediyorlar. Ona göre pozitif düşünün

Ağrıtıyor beze de oluşuyor ama bende kan sulandırıcı oksapar baslabndiktan sonra veli nimetmis progestan onu anladım 😁 progestan yağlı olduğu için beze ağrı biraz yapabiliyor ama 5 dk sonra ağrısı bende geçiyor. Bir de eğer beze morluk olursa bölge değiştiriyorum. Beze olan yere bol kolonyagli pamuk koyup bastırıp bekletiyorum. Öyle idare ediyorum.😊
Rabbim yardımcınız olsun inşallah 🤲🏻🤲🏻💕

Ay evet 1315 den büyükmüş panik oldum doktoru aradım dedi verdiğin hastanenin cihazı ile alakalı tam değer belirtilmemiş cuma günü bizim hastane tekrar verirsin dedi problem yok dedi rahatladm 😌
11 aralıkta transfer oldum 5. Gün öğrendim programda 5+2 yazıyor
Bu 2. Kanın o zaman degil miii😍 çok güzel maşallah 🧿

Teşekkür ederim ❤️🥳 hatırlanmak güzel 😘😘🧿❤️ bugün 4. Gün transfer günü dahil 🤭 ilaçları kullanıyorum işte bakalım rabbim neyi nasıp edecek 🥳. Belirti aramamaya şeytana uymamaya calisyorum. Bakalım 🤭 belirti de yok
Hahahaha canım ya 😅 sen pazartesi oldun dimi transfer ve kanı ne zaman vereceksiiiiin

Maalesef öyle. Ben geçen sene pozitifi gördüğümde bizzat kendi doktorum muaneyene ücretli. Dilersen başka doktora da bsktirabilirsin demişti.
Ayy inanamıyorum ya insan birden nasıl kadın doğumcu bulacak boşluğa düşer ya zaten çok hassas bir süreçle nasip oldu çok zor

Hamilelikten önce çok araştırdık ama olacağı da belli değildi yaptırmadım eşimin sigortasiyla devlete gidiyorum. Doğumu memlekette yapicam burda çok pahalı özeller devlete de güvenmiyorum. 2 kere beni yanlış teşhisle ameliyata alıyorlardı istemiyorum deyip imza atıp çıktım kendi doktoruma gittim bişey çıkmadı şükür 😂
Demir sağlık sigortası var hamileliğinin kaçıncı ayı olursa olsun iki can sigortası yapıyorlar

Kızlar test günüme 1 gün kaldı çok paniğim
Canım az önce gönderdiğin mesajı gördüm. Öncelikle testin pozitifse inşaallah bebeğin yada bebeklerin hissediyor seninle beraber herşeyi sakin kalmaya calis canım. Bahsettiğin konuda haklısın özlemini çektiğin bir konuda aynı hassasiyeti bekliyorsun ama erkekler bizim kadar olamıyor maalesef . Birde şu an hormonlarımiz alt üst olduğu için daha gergin yada hassasiz canım. Bu konuyu sakince eşinle konusunca hak verecekir sana. Üzülme tamam mı ? Maddi olarak zor kolay değil ama yaşadıklarımız da kolay değil. Allah'ım yar ve yardımcın olsun canım. Bu transferin vesileniz olsun. Yuvanız sen olsun 🤲💐

Ay evet 1315 den büyükmüş panik oldum doktoru aradım dedi verdiğin hastanenin cihazı ile alakalı tam değer belirtilmemiş cuma günü bizim hastane tekrar verirsin dedi problem yok dedi rahatladm 😌
11 aralıkta transfer oldum 5. Gün öğrendim programda 5+2 yazıyor
Gebeliği 5. Günde mi öğrendin canım

Canım az önce gönderdiğin mesajı gördüm. Öncelikle testin pozitifse inşaallah bebeğin yada bebeklerin hissediyor seninle beraber herşeyi sakin kalmaya calis canım. Bahsettiğin konuda haklısın özlemini çektiğin bir konuda aynı hassasiyeti bekliyorsun ama erkekler bizim kadar olamıyor maalesef . Birde şu an hormonlarımiz alt üst olduğu için daha gergin yada hassasiz canım. Bu konuyu sakince eşinle konusunca hak verecekir sana. Üzülme tamam mı ? Maddi olarak zor kolay değil ama yaşadıklarımız da kolay değil. Allah'ım yar ve yardımcın olsun canım. Bu transferin vesileniz olsun. Yuvanız sen olsun 🤲💐
Kişisel dertlerimle meşgul etmek istemedim burayı ama görmüşsünüz teşekkkür ederim desteğiniz için gerçekten çok zor zamanlar geçiriyoruz her anlamda umarım sonu mükafat olur hepimiz için

X