2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Son adet tarihin ne canim senin

Kızlar benim de test günüm 2 Ocak bekleyen herkesin hayırlısıyla ve sağlıkla pozitif çıksın inşallah. Ama günler geçmiyor resmen, sanki çok uzun zaman olmuş gibi geliyor ama hala baya vakit var.
Benimde 2ocak test günüm rabbim inşallah hayrlisini nasip etsin bizlere bekleyenlere inşallah

Kalçadan olanı karşılıyor devlet göbekten olanı da karşılamıyor zaten bu göbekten olan birkaç sene önce çıkmış. Kalçadan olan aşırı ağrıtıyormuş yürüme falan zor oluyormuş beze falan çıkıyormuş. Sizde de öyle mi? Benim canım tatlı göbekte bile böyleyse kalçaya yapamazdım ben

Prolutex 25 mg kullanıyorum günde 1

Doktorunuz kimdi ? Doktorunuzdan memnun musunuz ?
Doktorum Osman Demirhan ÖZGÜN
Açıkcası benim pek doktor seçme sanşın olmadı eşim orada ameliyat olmuştu doku örnekleri orada olunca benim de yaşım geçiyor diye apar topar sürece başladık.
Hemşirelere falan rahat ulaşıyoruz da doktoru işlemden işleme birkaç dakikalığına ancak görüyoruz, çok da bir bilgi vermiyor inşallah işini iyi yapıyordur

Ağrıtıyor beze de oluşuyor ama bende kan sulandırıcı oksapar baslabndiktan sonra veli nimetmis progestan onu anladım progestan yağlı olduğu için beze ağrı biraz yapabiliyor ama 5 dk sonra ağrısı bende geçiyor. Bir de eğer beze morluk olursa bölge değiştiriyorum. Beze olan yere bol kolonyagli pamuk koyup bastırıp bekletiyorum. Öyle idare ediyorum.

Çok doğru demişsin kuzu valla Progestan hiçbir şey ben karnımdan yapıyorum morarmaya başladı ama oksapar çok yakıyor. Geçen tam ovalamamışım sanırım göbeğimde 1 tane beze oluştu

İnşallah. Allah'ım bu yolda hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Gönlünuzün muradını versin. Mehmet colakoglu konyadayken kuzenim onda tüp bebek yaptirmisti. İsmini A life in sitesinde görünce merak ettim. Çok teşekkür ederim. Anladığım kadarıyla birçok merkezde iletişim hemşirelerle kurulabiliyor

Çok doğru demişsin kuzu valla Progestan hiçbir şey ben karnımdan yapıyorum morarmaya başladı ama oksapar çok yakıyor. Geçen tam ovalamamışım sanırım göbeğimde 1 tane beze oluştu
Eşim kolumdan yapıyor oksapar i göbekten daha çok acı veriyor sanki ilacin değdiği yer mosmor canım Allah yardımcımız olsun. Hemşire den rica edebilirsin canım. Eşine de koldan nasıl yapıldığını anlatırsa o seçeneğinde deneyebilirsin canım

Kolum daha çok ağrır gibi geliyor ya cesaret edemiyorum ona morluklar iğneleri birakınca geçer herhalde ya şimdilik daha 4+6yız yolumuz uzun. Rabbim hepimize kolaylaştırsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…