2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Çok sevinirim gerçekten bende aynı dertten muzdarip durumdayım hayırlısıyla hızlıca bitsin sonrada bebişin gelsin inşallah Allah yardımcın olsun
Canimmm çıktım ameliyattan çok şükür opudan bile hafif geçti şimdi eve gidiyorum 2 tane antibiyotik verdi akşam onları içeceğim az kanaman olur belki dedi çizik atılmış histereskopi ile yapılmış aralıktaki regl ile geleceğim transfer hazırlığına başlayacağız inşallah

Kızlaaar burada olanlarınız var mı ? Size bir şey danışmam gerek. 21 günlük yasmin ilacı kullandım, dün bitti. Ne zaman adet olurum acaba yasminden sonra? Bilgisi olan var mı ?
kuzum ben yasmin içtim 21 günlük, sonra 7 gün içinde adet oluyorsun deniyor ama ben önceki adet oldugum zamana denk geldi benim 7. gün adet olmuştum ben

Çok sevindim canım böylesi daha iyi olmuş gebeliğe daha da hazır olmuş oldu rahim böylelikle. Geçmişler olsun inşallah sorunsuz ilerler her şey

Canım cok geçmiş olsun bence en iyisini yaptın ☺ adeti ne zaman olacaksın

Canım beni de ekler misin yaş 29, tahmini transferim 7 Aralık dondurulmuş çift embriyo
Günün belli oldu mu çok sevindim canım. Benim geçen hafta 1 yumoş oldu diye opu ertelenmişti. Bugün adetin 13. Günü adetim geldi. Cumartesi kontrolde belli olacak bu ay tekrar başlayıp başlayamayacağım. Size yetişmeye çalışıyorum

Geçmiş olsun canımmmm kolay geçmesine çok sevindim ❤ insan ister istemez stres oluyor. İnşallah aralıkta transferini olursun kuzum

Ben kalıcı oje ile Opu oldum bana da kimse bişey demedi hatta girerkende kimse bişey demedi. Parfüm falan sıkmayın makyaj yok piercing yok dediler ama oje ile ilgili bişey demediler. Sıkıntı oluyormuymuş ya

Ah canım inşallah hakkımızda hayırlısı olsun benim 4 ünde kontrolüm var o zaman transfer tarihim net belli olacak doktorum tahmini 7 Aralık gibi dedi bende çok heyecan yapıyorım aklıma geldikçe kalbim ağzımda atıyor nasıl önüne geçicem bilmiyorum

Sen =ben demektir galiba hepimiz böyleyiz

Allah bizlere de göstersin inşallah transfer günlerimizi zaman çabucak aksın inşallah senin için de

Merhaba bayanlar Hsg çektirdim siz anlıyor musunuz filmden kendi doktorumla henüz görüşemedim. 2 yildir bebek.istiyorum olmuyor. Yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim

Eklentiler

• Screenshot_20231122_081606_Gallery.jpg
    35 KB · Görüntüleme: 36

Ayy çok sevindimmm canımm geçmiş olsun peki yumurtalar bundan önce mi toplandı senin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…