2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kizlarrrrr 🌸 yarin polip ameliyati olacağım bana dua edin lütfen çok tedirginim acaba opu dan daha ağır geçer mi kalbim çok boş hiçbir şey hissedemiyorum 🥹
Allah yardımcın olsun canım. Ben oldum işlem sonrası opudan daha rahat geçti. Opu olduktan sonra karnımda şişlik ve şiddetli ağrı yaşadım. Histereskopide korkulacak hiçbir şey yok. Seni bebeğine bir adım daha yaklaştırıyor 💕💕

Kızlaaar burada olanlarınız var mı ? Size bir şey danışmam gerek. 21 günlük yasmin ilacı kullandım, dün bitti. Ne zaman adet olurum acaba yasminden sonra? Bilgisi olan var mı ?

Allah yardımcın olsun canım. Ben oldum işlem sonrası opudan daha rahat geçti. Opu olduktan sonra karnımda şişlik ve şiddetli ağrı yaşadım. Histereskopide korkulacak hiçbir şey yok. Seni bebeğine bir adım daha yaklaştırıyor 💕💕
Çok teşekkür ederim dilerim ki dediğiniz gibi olur insallah içimi ferahlattınız 🙏❤️

Bir de bir şey sorabilirmiyim doktoruma yarın sorup bilgi alacağım da internette bu polip ameliyatinda çizik atıyorlarmış ve rahim temizleniyormuş öyle mi yaparlar sizce

Canım doktorumun asistanı ile görüştüm küçük veya önemsiz yerde olsa Mehmet hoca ameliyat demezdi dedi benimde 4carpi 3 mm benimde çok kafam karışık transferim icin olacağım daha sonra pişman olmak istemiyorum histereskopi şeklinde oluyor genelde sanırım ama detaylı bilmiyorum bunu yarın soracağım mutlaka haber vereceğim buradan

Çok sevinirim gerçekten bende aynı dertten muzdarip durumdayım hayırlısıyla hızlıca bitsin sonrada bebişin gelsin inşallah Allah yardımcın olsun 🙏

Kızlaaar burada olanlarınız var mı ? Size bir şey danışmam gerek. 21 günlük yasmin ilacı kullandım, dün bitti. Ne zaman adet olurum acaba yasminden sonra? Bilgisi olan var mı ?
Ben daha önce gerçekten doğum kontrol için kullanıyordum yasmini bırakınca iki üç gün içinde adet olurdum ama şimdi opu falan olunca değişiklik olur mu bilemedim

Kızlaar bugün opudan sonra 5.günüm ve bir adet blastokist aşamasına gelen bir embriyoyu dondurduklarını söylediler kalan 4 ünü ise yarın yani 6.günde takip edeceklerini söylediler sizce bunun sebebi nedir ve bir umudum daha var mıdır sizce
canım benim de 2 embriyom 6. günd bekledi ve genetikten sağlam gelenler de onlar oldu.
embriyologlar da, doktorla da 5. gün ve 6. günü aynı görüyorlar benim gördüğüm kadarıyla. inşallah hepsin 6. güne iyi kalite kalır🙏

5günlük gonal f sonrası bugünkü kontrolde 8,3 rahim kalınlığı.
Sağda 8,3 7,1 10,6 10,9 9,3 9,5 8,8 ve 2 minik af
Solda 8,3 7,3 ve 4 af 1 minik af gördü doktor. Cetrotide başladı ctesi tekrar kontrol. Bakalım iyi gidiyoruz problem yok dedi. Planlanılan gibi giderse haftaya cuma ctesi yumurta toplama işlemi. Sonrasında da 3 ya da 5 gün sonra transfer.

Selam ,Ben estrofem kullanıyorum günde üç kez yorgunluk uyku hali bir uyusuk yapıyor birde bende karında kramp şeklinde ağrı yaptı
Ben yapı olarak zaten yorgun ve uykuluyum o yüzden o şekil bi yan etki olmadı bende😅 benim çok başım ağrıdı ilk kullanmaya başlayınca 2 3 gün sonra düzeldi ilaca bağlamıştım. Bi de adetim hep düzenliyken 1 hafta geciktirmişti. Göğüs hassasiyeti yapmıştı.

Kizlarrrrr 🌸 yarin polip ameliyati olacağım bana dua edin lütfen çok tedirginim acaba opu dan daha ağır geçer mi kalbim çok boş hiçbir şey hissedemiyorum 🥹
Canım inşallah her şey çok kolay ve güzel geçer. Nasıl geçtiğini bilgilendir bize de

Canım inşallah her şey çok kolay ve güzel geçer. Nasıl geçtiğini bilgilendir bize de
Canım çıktım ameliyattan çok şükür opudan bile iyi geçti histereskopi ile yapılmış polip alındı patalojiye gönderildi çizik atılmış Aralık reglde gideceğim transfer hazırlığına başlayacağız 🙏💓

X