2023 Aralık Ayı Tüp Bebek Transfer Olacakların Paylaşım Alanı

Kızlar kızlar geleceğin güzel minnoş anneleri 💕 hazır hastanede nöbetteyken tabloyu düzenleyim dedim. Yorumları tek tek okudum ama gözden kaçırdığım var mı bir kontrol eder misiniz ?
Beni de ekle canım cuma günü opu olacağım 27-30 Kasım arası transfer olabilir bir sorun çıkmazsa. Taze transfer olacak

Selam kızlar bana bu gün doktorum cetrodite iğne verdi vuruldum şimdi ama biraz yanıyor ve kaşınıyor sankı vurduğum yer siz kullandınız mı normal mi bu durum

Kizlarrrrr 🌸 yarin polip ameliyati olacağım bana dua edin lütfen çok tedirginim acaba opu dan daha ağır geçer mi kalbim çok boş hiçbir şey hissedemiyorum 🥹

Canım çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun nasıl olucaksın histeroskopi şeklinde mi olucaksın baya ameliyat şeklinde mi oluyor ve kararsızdın sanki kararı nasıl verdin benimde seninki gibi polip var 4 çarpı 6 mm ben olmak istiyorumda

Kızlaar bugün opudan sonra 5.günüm ve bir adet blastokist aşamasına gelen bir embriyoyu dondurduklarını söylediler kalan 4 ünü ise yarın yani 6.günde takip edeceklerini söylediler sizce bunun sebebi nedir ve bir umudum daha var mıdır sizce

Canım çok geçmiş olsun Allah yardımcın olsun nasıl olucaksın histeroskopi şeklinde mi olucaksın baya ameliyat şeklinde mi oluyor ve kararsızdın sanki kararı nasıl verdin benimde seninki gibi polip var 4 çarpı 6 mm ben olmak istiyorumda
Canım doktorumun asistanı ile görüştüm küçük veya önemsiz yerde olsa Mehmet hoca ameliyat demezdi dedi benimde 4carpi 3 mm benimde çok kafam karışık transferim icin olacağım daha sonra pişman olmak istemiyorum histereskopi şeklinde oluyor genelde sanırım ama detaylı bilmiyorum bunu yarın soracağım mutlaka haber vereceğim buradan

Eklentiler

• 606B87D3-A0FA-4836-AB57-F69EA10C0EC7.jpeg
    606B87D3-A0FA-4836-AB57-F69EA10C0EC7.jpeg
    106,9 KB · Görüntüleme: 20
X